Styl życia

Seans kinowy w ogrodzie lub na tarasie? Z tym telewizorem jest to możliwe

Styl życia

Gadżety, które umilą letni wypoczynek

Ulubione filmy, seriale, programy rozrywkowe czy mecze można oglądać nie tylko w zaciszu własnego domu, ale również na świeżym powietrzu. Telewizor The Terrace marki Samsung to idealnie rozwiązanie na całoroczną rozrywkę na zewnątrz, bez względu na to czy świeci słońce, czy pada deszcz. Jak to możliwe?

Telewizor odporny na warunki pogodowe

By oglądać telewizję, urządzić wieczór filmowy lub maraton seriali, wcale nie trzeba ograniczać się do czterech ścian domu. Ulubioną rozrywkę można przenieść do ogrodu lub na taras. Telewizor The Terrace od Samsunga został stworzony do użytkowania na zewnątrz. Jest odporny na różnego rodzaju warunki pogodowe, niezależnie od pory roku. Dzięki technologii QLED 4K ze skalą jasności sięgającą nawet 2000 nitów, można doświadczać doskonałej jakości obrazu w swoich ulubionych miejscach na świeżym powietrzu.

Jak to możliwe, że telewizor przetrwa zarówno na mrozie, jak i na słońcu? The Tarrace posiada obudowę spełniającą normę IP55 (stopień ochrony przed wnikaniem), która zapewnia pełną wydajność oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, kurz i ciepło. Urządzenie działa bezproblemowo w temperaturach od -30 do 50 ℃, zatem pogoda nie jest powodem do zmartwień.

Wysoka jakość obrazu i prosta obsługa

Telewizor The Terrace posiada technologię 100% natężenia kolorów, która zapewnia bogatą paletę kolorów o jakości QLED 4K. Ponadto urządzenie jest wyposażone w powłokę antyrefleksyjną - doskonale redukuje refleksy odbijające się w ekranie telewizora, jednocześnie wzmacniając poziom kontrastu. Dzięki temu można cieszyć się ulubionym filmem lub serialem nawet w słoneczne dni.

The Tarrace marki Samsung ma wbudowany system Smart TV. Co więcej, można sparować smartfon z telewizorem za pomocą jednego dotknięcia. Za sprawą funkcji Dotknij i Wyświetl w szybki i prosty sposób przełączymy się z telefonu i zobaczymy na dużym ekranie to, co najbardziej lubimy. Kolejną ciekawą funkcją jest Multi View, która dzieli ekran na dwie części. Na pierwszej wyświetlana jest treść oglądana na telewizorze, a na drugiej to, co znajduje się w telefonie.

Telewizor The Tarrace obsługiwany jest za pomocą jednego pilota, który również jest odporny na warunki atmosferyczne. Posiada stopień IP56, co zapewnia całoroczną ochronę przed deszczem, wilgocią, kurzem i ciepłem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: OJO Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości