Styl życia

TEDxWarsawWomen już niebawem. Kogo zobaczymy w tegorocznej edycji?

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Zdjęcie organizatoraTEDxWarsawWomen

TEDxWarsawWomen to coroczna konferencja, która odzwierciedla siłę kobiet, zachęca do tworzenia i wprowadzenia zmian w życiu. Event nastawiony jest na nowoczesne, inspirujące i prospołeczne idee, ważne dla współczesnych pań. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

TEDxWarsawWomen - co to jest

TEDxWarsawWomen to lokalne, niezależne wydarzenie TEDx, organizowane na licencji konferencji TED. Tegoroczna edycja odbędzie się w czwartek 9 grudnia od 10:00. na terenie Teatru 6 PIĘTRO, gdzie nie zabraknie miejsca na interakcję ze zgromadzoną  publicznością, komentarze na bieżąco oraz zadawanie pytań. Co więcej, ze względu na hybrydową formułę, wydarzenie dostępne będzie także na Fanpage'u na Facebooku.

Czego możemy się spodziewać? Hasło tegorocznej edycji to "WHAT NOW", czyli "CO TERAZ". Na triumfalnym TEDWomen, a także TEDxWarsawWomen usłyszymy prelegentów, którzy przedstawią nowe możliwości i odkryją nowe pomysły na to, jak lepiej żyć i pracować w nadchodzących latach. Liczne rozmowy być może zainspirują uczestników do odpowiedzi na pytanie "co teraz?" w przeróżnych dziedzinach. Razem wyobrazimy sobie przyszłość, którą możemy wspólnie budować.

Marianna Schreiber i jej walka o kobiety
Marianna Schreiber i jej walka o kobiety Marianna Schreiber o trudnym dzieciństwie, poronieniu i mężu
Dzień Dobry TVN

Prelegenci – kogo zobaczymy?

Podczas tegorocznej edycji na scenie zobaczymy mówczynie oraz mówców, którzy szerzą wartościowe idee zmieniające lokalny świat na lepsze. Reprezentują oni  mieszankę świata innowacji, biznesu, nauki, sportu, a także sztuki. Nie zabraknie także trudnych tematów, które często zamiatane są pod dywan, a dla kobiet stanowią ważny aspekt życia. Oprócz mówców, na scenie pojawią się także artyści.

- Nie mogę się doczekać momentu ogłoszenia programu tegorocznej konferencji, który zadowoli najbardziej wymagających odbiorców. Czekam na nasz event z ogromną niecierpliwością i zapraszam do uczestnictwa wszystkie osoby spragnione nowych wrażeń - mówi Monika Dąbrowska, Head of Speakers TEDxWarsawWomen.

- Uwielbiam społeczność TEDxWarsawWomen – tworzymy razem coś niesamowicie pięknego, inspirującego. Po każdym wydarzeniu czuję, że współtworzymy nowy, lepszy świat! - mówi Elena Pawęta, Head Organiser TEDxWarsawWomen.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Zdjęcie organizatora

Pozostałe wiadomości