Letnie kino pod chmurką we własnym ogrodzie? To prostsze, niż myślisz

Gadżety, które umilą letni wypoczynek

Wieczory na przydomowym tarasie to niezaprzeczalny atrybut lata. Długo wyczekiwany relaks można jeszcze bardziej umilić, wybierając odpowiednie gadżety. Konrad Koterba zaprezentował w programie kilka z nich. Sprawdź, co zrobić, żeby ogród stał się miejscem z którego nie będziemy chcieli wychodzić i to bez względu na pogodę.

Telewizor w ogrodzie

Romantyczny seans filmowy w towarzystwie ukochanej osoby, kino familijne z dziećmi, lub pokaz zdjęć z wakacji podczas rodzinnej biesiady bez konieczności rezygnowania z letniej aury w ogrodzie, to marzenie, które można spełnić za sprawą telewizora marki Samsung ustawionego w ogrodzie. Czy sprawdzi się podczas niepogody?

- Pogoda nie dopisuje, ale tak jak widzisz tutaj, część tego telewizora jest w deszczu i to w żaden sposób nie przeszkadza, bo on spełnia normy IPP 55, czyli kurz, pył mu nie straszny, wilgoć, czy też właśnie taki deszcz. Znosi temperatury od -33 do 50 stopni, więc możemy nawet w jakiś jasny, słoneczny dzień oglądać sobie telewizję na zewnątrz. Mamy tu taką antyrefleksyjną, specjalną powłokę, czyli nie musimy czekać z seansem filmowym, czy meczem do wieczoru - mówi Konrad Koterba. - 75 cali i to jest QLED4K, więc te kolory też są świetnie nasycone - dodaje poszukiwacz gadżetów.

Nie ma grilla bez muzyki

Każda impreza outdoorowa wymaga odpowiedniej oprawy. Lampiony, tekstylia, dodatki, to wszystko tworzy niezapomniany nastrój. Nie może w tej scenerii zabraknąć także ulubionej muzyki.

- Każda taka impreza musi się odbyć z muzyką. (...) Tutaj mam głośnik i on działa dwutorowo, czyli mamy z tej strony głośniki i z tej strony głośniki, dzięki czemu ten dźwięk jest taki okalający nas. I jest też, jak już mówimy o grillu, taki tłuściutki, wysmażony basik, bo jest też głośnik basowy, który możemy uruchomić tym przyciskiem. Dodatkowo go wtedy podbijemy. Nie bez powodu leży tutaj też ten mikrofon. To jest gadżet do karaoke i mamy tutaj dwa wejścia mikrofonowe.

O tym jakie jeszcze gadżety umilające czas w ogrodzie znalazł Konrad Koterba dowiesz się oglądając materiał wideo, a wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości