Technologia

Kupujesz telefon z abonamentem? Sprawdź, co zyskujesz

Technologia

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2020-08-14T121637.166.jpg

Zakup telefonu w ramach abonamentu wciąż stanowi bardzo kuszącą opcję. Poza gwarancją, że trafi do nas sprzęt z oficjalnej dystrybucji, zyskujemy szybką dostawę lub odbiór w jednym z tysięcy salonów, a także możliwość rozłożenia płatności za telefon na raty.

Gwarancja polskiej dystrybucji

Zakup telefonu bezpośrednio u operatora to gwarancja nabycia sprzętu z pewnego źródła. Dzięki temu nie padniemy ofiarą oszustwa oraz nigdy nie będziemy mieli problemu z wyegzekwowaniem gwarancji, ponieważ Plus, T-Mobile, Play i Orange to oficjalni dystrybutorzy wszystkich marek smartfonów. W ofercie polskich operatorów są wszystkie hity sprzedażowe, takie jak iPhone 11, Xiaomi LG Velvet czy Samsung Galaxy A71.

Darmowa dostawa lub wygodny odbiór

Aby podpisać nową umowę i zacząć korzystać z nowego telefonu, nie musisz nawet ruszać się z domu. Wystarczy rozmowa z konsultantem lub zamówienie złożone przez internet. Wybrany telefon zostanie niezwłocznie przekazany firmie kurierskiej lub, jeżeli wolisz, możesz odebrać go również w salonie firmowym. Darmowa dostawa kurierem to standard u polskich operatorów. Dodatkowo, jeżeli zdecydujesz się na płatność online, możesz liczyć na dodatkowy bonus (np. kupon upominkowy na zakupy spożywcze).

Opinie użytkowników i eksperta

Sklepy internetowe głównych operatorów telekomunikacyjnych to miejsca, gdzie zakupy robi się wygodnie, ale ich atutem jest przede wszystkim możliwość zasięgnięcia rady eksperta. Do wglądu są opinie realnych użytkowników oraz specjalistów od nowoczesnych technologii. Dodatkowo, jeżeli chcemy kupić któryś z produktów Samsunga, np. najnowszy Samsung Galaxy S20+, nieco starszy Samsung Galaxy S10 czy korzystny cenowo Samsung Galaxy A71 w sklepie Play, do dyspozycji mamy czat ze specjalistą od telefonów tego producenta.

Darmowe zwroty

Podpisanie umowy na odległość, poza siedzibą firmy, sprawia, że zyskujemy jeszcze jedną korzyść. W ciągu 14 dni możemy zupełnie bezpłatnie zwrócić smartfon (oczywiście w stanie nienaruszonym). Nie masz pewności, czy Samsung Galaxy A71 to na pewno telefon dla Ciebie? Zamów, odbierz od kuriera i przekonaj się na własnej skórze. Bez kłopotu i bez wychodzenia z domu.

Dopasuj cenę

Zakup telefonu u operatora ma jeszcze jedną zaletę. Zamiast wykładać pieniądze z góry, możemy zapłacić za sprzęt w miesięcznych ratach. Przykładowo, w sieci Play wspomniany już telefon Samsung Galaxy A71 można nabyć za 1999 zł, 1599 zł, ale też za 1 zł, w zależności od planu spłat, na który się zdecydujemy. Najkorzystniejszą opcją będą oczywiście raty 0%, gdzie nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Tak więc, sprawdź ofertę Play i wybierz swój wymarzony model w najniższej cenie.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości