Styl życia

Tanita Tikaram - dziewczyna z gitarą. "Sława w młodym wieku bardzo na mnie wpłynęła"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Tanita Tikaram – dziewczyna z gitarą

Tanita Tikaram urodziła się w Niemczech, na co dzień zaś mieszka w Londynie. Jej ojciec miał hindusko-fidżyjskie pochodzenie, matka urodziła się na Borneo. Jest obywatelką świata, ale jej fani mówią o niej "dziewczyna z gitarą". Utwór "Twist in My Sobriety" był hitem na ogromną skalę.

Tanita Tikaram wystąpiła w Polsce

Piosenka "Twist in My Sobriety" to utwór, który zostaje ze słuchaczem na bardzo długo. Trudno przestać ją nucić.

- Myślę, że to piosenka o młodej osobie wokół, której dzieją się różne trudne rzeczy, a ona czuje, że jest poza nimi - powiedziała artystka w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Piosenkarka niedawno wystąpiła też w Polsce. Przyznała, że mamy cudowną publiczność, wśród której byli prawdziwi fani muzyki otwarci na nowe brzmienia. Na scenie pojawiła się między innymi z Patrycją Markowską.

- Patrycja jest przemiła, ale jest też trochę szalona, pełna miłości i światła - wyznała Tanita Tikaram.

Tanita Tikaram o sławie

Tanita Tikaram w jednym z wywiadów przyznała, że sława jest czymś bardzo dziwnym. W rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN, Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała, czy dzisiaj odbiera sławę jako coś pozytywnego.

- Miło jest być docenionym, ale gdy jesteś bardzo młoda i stajesz się bardzo sławna to dosyć dziwna sprawa. Dziś nie zastanawiam się nad tym zbyt często, ale jestem pewna, że sława w młodym wieku bardzo na mnie wpłynęła. Nie sposób by popularność nie miała wpływu na to kim jesteś, ale dziś wcale się tym nie zadręczam. Cieszę się, że sława już mnie nie dotycz - wyjaśniła z rozbawieniem.

Artystka opowiedziała także o ojcu, który był wojskowym i w bardzo stanowczy sposób ją wychowywał. Dorastanie w takim otoczeniu sprawiło też, że ciągle poznawała nowe osoby.

- To samo dzieje się, kiedy wybierasz artystyczną drogę życia. Ja choć miałam całkiem normalne dzieciństwo, wychowywałam się poza światem dorosłych. Dawano nam dużo przestrzeni, bardzo kreatywnie. Może to wpłynęło na to, że zostałam artystką - podkreśliła.

Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości