Styl życia

Wyjątkowy występ zespołu tanecznego Hand to Hand

Styl życia

Autor:
Justyna
Piąsta
Taneczny zespół dziecięco-młodzieżowy Hand To Hand
Taneczny zespół dziecięco-młodzieżowy Hand To HandDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Młode tancerki z zespołu Hand to Hand dały popis swoich umiejętności na scenie Dzień Dobry TVN. Artystki w sześcioosobowym składzie oczarowały widzów wyjątkowym układem do melancholijnej piosenki.

Zespół Hand to Hand

Końcówkę programu Dzień Dobry TVN uświetnił występ tancerek z grupy Hand to Hand, którego trenerką jest Małgorzata Grzywińska. Artystki Gabriela Ojrowska, Wiktoria Szymańska, Kaja Murawska, Maria Grochal, Julia Wiśniewska oraz Lena Jańczuk zaprezentowały oryginalną choreografię.

Tancerze ze szkoły tańca Hand to Hand mogą się pochwalić licznymi występami z gwiaz­dami pol­skiej estrady, udziałem w wielu teledyskach i programach telewizyjnych.

Młode tancerki na scenie Dzień Dobry TVN

Szkoła Hand to Hand oszlifowała wiele tanecznych talentów. Ich uczniowie to wie­lo­krotni mistrzowie i wicemistrzo­wie Pol­ski w Disco Dance Fre­estyle, Hip Hop, Show Dance, Mambo i Rock and Roll.

Potrafią z powodzeniem łączyć taniec nowoczesny z elementami gimnastyczno-akrobatycznymi. Zobacz występ tancerek z grupy Hand to Hand w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości