Styl życia

Sześcioraczki z Tylmanowej odnoszą pierwsze sukcesy. Mama maluchów opublikowała urocze zdjęcie

Styl życia

Dzień Dobry TVN

Sześcioraczki z Tylmanowej rosną jak na drożdżach. Niedawno świętowały roczek, a teraz celebrują nowe umiejętności. Mama sześcioraczków opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie. Czego nauczyły się maluchy?

Pierwsze sześcioraczki w Polsce

Losy dzieci z Tylmanowej śledzi cała Polska, a każde zdjęcie publikowane na ich profilu instagramowym wywołuje uśmiech. W ostatnim wpisie możemy podziwiać postępy w rozwoju maluchów. Okazuje się, że już piątka z nich potrafi samodzielnie siedzieć. Na czyj sukces jeszcze czekamy?

Nowe doświadczenie ? niestety Malwi jeszcze w pozycji leżącej... Mam nadzieję, że pokona trudności i w końcu samodzielnie usiądzie obok sióstr ?

- napisała mama sześcioraczków.

Jak zdradziła nam mama, pierwsza samodzielnie usiadła Kaja . Malwina jest najmłodszym dzieckiem z całej gromadki, więc zapewne potrzebuje nieco więcej czasu niż pozostałe maluchy - co w komentarzach wyrazili obserwujący profil szescioraczkipl . Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, fani wysyłali gratulacje i słowa wsparcia.

Dziecko jest jak ? kwiat... Każde rozwija się w swoim tempie. ❤️

- czytamy pod postem.

Malwinka będzie za to najszybciej biegać. ♥️♥️ Pamiętajmy że ostatni będą pierwszymi. ?

- napisała jedna z obserwujących.

Trzymam kciuki... prawda jest taka, że mało kto wie ile jest pracy z takimi wcześniakami... sama jestem mamą bliźniaków z 29 tyg. i za 2 miesiące skończą 9 lat, a nadal pracujemy i leczymy wiele rzeczy... Trzymam kciuki za całą rodzinkę

- życzyła fanka.

Eh, to prawda. Dopiero rok za nami, ale pracy jest bardzo dużo z każdym z nich

- odpisała mama sześcioraczków.

Miały być pięcioraczki

Klaudia i Szymon Marzec przywitali na świecie gromadkę swoich dzieci 20 maja 2019 r. Maluchy przyszły na świat przez cesarskie cięcie. Pierwszy urodził się Filip, a za nim Zosia, Tymon, Nela i Kaja. To miał być koniec porodu. Lekarze i rodzice nie spodziewali się, że pewna mała istotka szykuje dla nich niespodziankę. Okazało się, że w brzuchu mamy skryło się szóste dziecko - Malwina.

Dokładnie rok temu o godzinie 10.08 na świecie pojawił się Filip - pierwszy z sześcioraczków. Później co minute na świat przyszły Zosia, Tymon, Nela, Kaja i... kiedy myślałam że wszystkie dzieciaki są już w inkubatorach okazało się że jest z nami jeszcze Malwina - nasza niespodzianka

- wspomniała mama sześcioraczków w urodzinowym wpisie.

Zobacz wideo: Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny

Zobacz też:

Rysunek dziecięcy to nie tylko dekoracja. Terapeuta: "Rodzic powinien traktować go jako formę komunikacji"

Joanna Krupa naraża zdrowie córki - twierdzą internauci. Jest ostra odpowiedź modelki

Młode mamy i problemy, z którymi się zmagają. "Macierzyństwo to jest duża dawka samotności"

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości