Styl życia

Strefa relaksu w Arłamowie. To miejsce stworzone do odpoczynku

Styl życia

Witamy w strefie relaksu DDTVN

Kinga Burzyńska i Marcin Sawicki weekend spędzili w Arłamowie, gdzie rozmawiali z wieloma utalentowanymi ludźmi i przyglądali się lokalnym produktom. Jakie atrakcje oferuje miejscowość i lokalny hotel?

Strefa relaksu DDTVN w Arłamowie

W ten weekend wybraliśmy się do Arłamowa i właśnie tutaj zorganizowaliśmy strefę relaksu Dzień Dobry TVN. Przez cały weekend działy się tam cuda. Kinga Burzyńska porozmawiała z akrobatkami, które już niedługo będą reprezentować swój region na zawodach. Marcin Sawicki zaś przyglądał się 11-letniej Gai Suchockiej, finalistce MasterChef Junior, która na oczach widzów gotowała ulubione potrawy.

To, co przyciąga do Arłamowa turystów to największe SPA w Polsce. To znajduje się na terenie hotelu Arłamów i ma do dyspozycji gości aż 29 gabinetów. Prywatne strefy na wyłączność, masaże, łóżko kwarcowe, a także zajęcia jogi. To wszystko w jednym miejscu. To idealne miejsce na wakacje pełne relaksu i odpoczynku z dala od pełnej obowiązków rzeczywistości.

Lokalne produkty w Arłamowie

Podhale to region znany ze smacznych wyrobów. W strefie relaksu DDTVN zagościli lokali rzemieślnicy, którzy pokazali nam aromatyczne sery, domowe chleby i pyszne miody. Jak się okazuje, sery szwajcarskie produkowane były na Podkarpaciu od 1907 roku.

Swoje prace pokazała także pani Małgorzata Szwagier, która na co dzień pracuje jako księgowa, a w wolnych chwilach zajmuje się florystyką.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości