Styl życia

"Szkło kontaktowe jubileuszowo". Katarzyna Kwiatkowska zaprasza na COMEDY FEST

Styl życia

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Jubileusz słynnego programu „Szkło kontaktowe”

"Szkło kontaktowe" od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią widzów. Dlatego też nie mogło go zabraknąć czwartego dnia Top of the Top Sopot Festival podczas wieczoru komediowego. Na sopockiej scenie 19 sierpnia zaprezentują się nie tylko prowadzący kultowy już program, ale także osoby, które przez ostatnie 25 lat były obecne na polskiej scenie kabaretowej. Czego możemy się spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadała Katarzyna Kwiatkowska.

"Szkło kontaktowe" na Top of the Top Sopot Festival 2022

"Szkło kontaktowe" to program satyryczny emitowany od 2005 roku. Prowadzący już w piątek, 19 sierpnia, przejmą scenę Opery Leśnej w Sopocie. To właśnie na ten dzień zaplanowano wieczór komediowy "COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT".

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Jedną z osób, która wystąpi w Sopocie, będzie Katarzyna Kwiatkowska. Aktorka i jedna z prowadzących "Szkło kontaktowe" wyznała w Dzień Dobry TVN, że w Operze Leśnej będzie się naprawdę dużo działo. - Wszyscy, którzy nie widzieli "Szkła kontaktowego" w teatrze [...], nie wiedzą, że to jest zupełnie inna energia. Moi szanowni koledzy ze "Szkła kontaktowego" to są sceniczne zwierzęta. To jest coś, czego ja się po nich spodziewałam, ale jednak byłam trochę zaskoczona. Ja, jako aktorka, wybrałam sobie taki zawód, chyba niefortunnie, bo nie lubię występować. Natomiast oni uwielbiają - mówiła Katarzyna Kwiatkowska.

COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT". Czego możemy się spodziewać?

Wieczór komediowy "COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT" został podzielony na dwie części. W pierwszej wystąpią prowadzący "Szkło kontaktowe". Druga część wieczoru będzie należała do tych artystów kabaretowych, którzy przez ostatnie ćwierćwiecze mieli olbrzymi wpływ na rozwój polskiej sceny kabaretowej, a także kształtowali nasze poczucie humoru.

Wśród nich obecni będą m.in. Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. Na scenie pojawi się również 25-letni stand-uper Tomek Kołecki, który będzie reprezentował młode pokolenie polskiej sceny komediowej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości