Styl życia

Niedzielne śniadania w rodzinie Mikołaja Reya. „Mamy miód, owoce…”

Styl życia

Niedziela dla każdego z nas może stać się okazją do wspólnego celebrowania śniadania razem z całą rodziną. Mikołaj Rey wraz z synkami Feliksem i Hubertem opowiedział, jak to w wygląda u niego w domu. Co serwuje pociechom?

Domowe pyszności

Na stole Mikołaja Reya nie brakuje domowych pyszności. Jedną z nich jest świeżo upieczona chałka należąca do niedzielnej klasyki. Dzięki niej w całym domu roznosi się zapach drożdży. Jak przekonuje kucharz, najlepszy wypiek wychodzi z rąk jego małżonki Patrycji. Co jeszcze znajduje się na rodzinnym stole Reyów?

Mamy miód, owoce, Hubert je swoje płatki ulubione, jajka po wiedeńsku

- wymieniał dalej.

Kucharz przyznał, że jemu najlepiej wychodzi przygotowywanie dań śniadaniowych na ciepło, czyli jajek, jajecznic lub chociażby tostów. Niestety w tygodniu, gdy gonią obowiązki, nie ma możliwości, żeby na bogato celebrować śniadanie.

Pomysł na wolny czas

Michał Rey podczas rozmowy z prowadzącymi program Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałem zdradził też pomysł na spędzenie czasu z dziećmi. Kucharz polecił do czytania książkę „Inspektor Parma” - dzięki niej maluchy dowiedzą się więcej na temat złych składników, które często znajdują się w pożywieniu.

Superksiążka! Polecam wszystkim

- zachwalał kucharz.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości