Styl życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy datę premiery 5. sezonu

Styl życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie będą rodziną. Swoją przyszłość powierzyli specjalistom. Jak sobie z tym poradzą? Czy kolejne pary wygrają szansę na miłość? Dowiemy się tego z 5. edycji programu. Kiedy premiera?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - przed nami nowe historie

Reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku wzbudza wiele kontrowersji i nie ma w tym nic dziwnego - w końcu uczestnicy poznają swoich małżonków dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Eksperyment społeczny udowadnia jednak, że obcy sobie ludzie są w stanie stworzyć szczęśliwy związek, a nawet założyć rodzinę. Anita i Adrian z trzeciej edycji programu nadal są razem i mają dwójkę dzieci - Jerzyka oraz Biankę.

Wiele wskazywało na to, że Oliwia i Łukasz z czwartej edycji również mają szansę na udane małżeństwo. Niestety pod koniec ubiegłego roku rodzice małego Franka ogłosili rozstanie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy nowy sezon

Po czterech sezonach program "Ślub od pierwszego wejrzenia" nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Dla stęsknionych fanów formatu mamy dobrą wiadomość - nowa edycja show startuje już 26 lutego. Premierowe odcinki będą emitowane w piątki o 20:30 na antenie TVN7. W kolejnej odsłonie programu poznamy nie tylko nowych bohaterów. Producenci przygotowali również kilka nowości i wprowadzili do znanej formuły trochę nowości.

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań - psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary, które po raz pierwszy zobaczą się na chwilę przed zawarciem związku małżeńskiego. Nowożeńcy będą mieli okazję poznać się bliżej dopiero podczas hucznego wesela. Podobnie jak w poprzednich sezonach uczestnicy będą mieli 30 dni na podjęcie decyzji, czy dać sobie szansę, czy może jednak wolą złożyć pozew rozwodowy.

Przez kilka tygodni widzowie będą mieli okazję śledzić pierwsze uniesienia i kłótnie świeżo upieczonych małżonków. Momentami może być bardzo gorąco.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości