Ślub i wesele

Wydali na wesele kilkadziesiąt tysięcy, a goście wyszli po 15 minutach. "Wysłałbym im rachunek"

Ślub i wesele

Autor:
Nastazja
Bloch
Ślub bez gości

Wesele to moment, do którego zakochani przygotowują się miesiącami. Nic więc dziwnego, że zależy im, aby tego dnia wszystko dopięte było na ostatni guzik. Kreacje, sala, dekoracje i wyborne menu. Jedno z małżeństw w dniu ślubu nie miało tyle szczęścia. Mimo ogromnej sumy wydanej na przyjęcie, goście już po 15 minutach zaczęli opuszczać salę. Co się wydarzyło?

Goście uciekli z wesela

Ten dzień miał być najlepszym dniem ich życia. Na organizację wesela wydali 35 tysięcy i marzyli o tym, by każdy z gości świętował ich zmianę stanu cywilnego do białego rana. Niestety zebrani, zamiast celebrować wielkie święto, już po 15 minutach zaczęli opuszczać salę. Ponadto zabrali ze sobą jedzenie. Rozżalona tiktokerka @nisrinasayeed nagrała filmiki i opowiedziała, co się dokładnie stało.

- Myślę o tym, jak ja i mój mąż (i nasza rodzina) wydaliśmy 35 tys. funtów na moje wesele tylko po to, żeby ludzie wyszli z jedzeniem dosłownie po 15-30 minutach. Zostawili nam traumę po naszym własnym ślubie. Co za strata ładnej sukienki i dekoracji - napisała tiktokerka. 

@nisrinasayeed If this goes viral, I'll spill the tea from the beginning of the story#covidwedding #weddingtiktok #failed #fyp Crazy - Patsy Cline

Powód szybkiego wyjścia z wesela

Ciekawi internauci dopytywali pannę młodą w komentarzach, co skłoniło gości do podjęcia takiej decyzji. Ta postanowiła nagrać kolejny filmik, w którym wyjaśniła niedopowiedzenia.

Jak się okazuje, Tiktokerka już znacznie wcześniej planowała swój ślub. Niestety w wyniku pandemii data uległa przesunięciu. Para wybrała nowy termin, a ten niefortunnie przypadł w środku tygodnia. Goście postanowili więc, że nie będą długo celebrować ślubu, gdyż mają swoje obowiązki.

Wysłałbym im rachunek... Każdemu, kto wyszedł – proponowali internauci.

@nisrinasayeed Part 3 - The complete story of what happened#covidwedding #fypシ #justmarried Get You The Moon - Kina

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Anna Blazhuk/GettyImages

Pozostałe wiadomości