Ślub i wesele

Panna młoda zapomniała o sukni na przebranie. Rozwiązanie? Szokujące. "Jej pieniądze, jej decyzja"

Ślub i wesele

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
kobieta.gazeta.pl, TikTok
Suknie ślubne

Wesele to dla wielu kobiet jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego też wiele panien młodych szykuje na tę okazję kilka kreacji, w które będzie można wskoczyć, gdy tylko główna suknia ślubna zacznie krępować ruchy podczas tańca. Tiktokerka Morgan Rusinko przygotowała się na taką ewentualność. Kupiła awaryjną suknię na przebranie, jednak zapomniała zabrać ją z domu. Świeżo upieczona żona znalazła więc nietypowe i spontaniczne rozwiązanie problemu, czym zrobiła spore wrażenie na internautach.

Panna młoda obcięła suknię ślubną na weselu

Morgan Rusinko jest aktywna w sieci pod nickiem @morgan.glos. Tiktokerka nie tak dawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się relacjami z własnego ślubu i wesela. Wśród filmików, na których widać przygotowania do ceremonii, pojawiło się nietypowe nagranie zrobione podczas imprezy.

Uchwycono na nim chwilę, jak panna młoda stoi na środku pokoju i czeka, aż klęcząca obok niej kobieta odetnie nożyczkami cały dół sukni ślubnej. Szybka forma skrócenia kreacji zrobiła wrażenie na użytkownikach sieci.

- Gdy Twoja suknia jest zbyt gorąca, więc ucinasz ją podczas przyjęcia - czytamy w podpisie zamieszczonym na filmiku.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Morgan Rusinko w komentarzu pod postem wyjaśniała, że podjęła tę spontaniczną decyzję, gdy zorientowała się, że zostawiła w domu kreację, w którą miała się przebrać.

- Zapomnieliśmy zabrać moją zapasową sukienkę wieczorową, więc postanowiłam nosić moją suknię ślubną przez całą noc - dodała.

Użytkownicy TikToka komentują nietypowe zachowanie panny młodej

Nagranie opublikowane przez @morgan.glos wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Użytkownicy TikToka z chęcią wyrazili swoje zdanie na temat zachowania świeżo upieczonej żony. Niektórzy stwierdzili, że nie zdecydowaliby się na zniszczenie tak drogiej sukienki, inni natomiast docenili spontaniczność kobiety.

- Moją pierwszą myślą było: "Dlaczego?". Ale szczerze mówiąc, to super słodkie i ważniejsze jest cieszenie się dniem niż martwienie się o sukienkę, której nigdy więcej się nie założy!

- To urocze, ale nie mogłabym tego zrobić, wiedząc, ile prawdopodobnie kosztowała.

- Jej sukienka, jej pieniądze. Jej decyzja - skwitowali.

@morgan.glos

Should I send this to my seamstress?

♬ original sound - SweeetTails

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: kobieta.gazeta.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Cherdchanok Treevanchai/Getty Images, TikTok

Pozostałe wiadomości