Ślub i wesele

Zakochali się w sobie ponownie po ponad 40 latach od pierwszego rozstania. Drugi ślub wzięli w szpitalu

Ślub i wesele

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Facebook, MountainView Hospital, wiadomości.wp.pl
Ślub

Niektóre historie miłosne mogą być idealnym scenariuszem na romans. Są dowodem na to, że jedna chwila może odmienić naszą codzienność. Tak też było w przypadku pewnej amerykańskiej pary, która postanowiła dać sobie drugą szansę po kilkudziesięciu latach.

Niezwykłe spotkanie po latach

Eddie i Patricia spotkali się po raz pierwszy w latach 70. ubiegłego wieku. Para szybko zakochała się w sobie i wzięła ślub, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Już rok później postanowili się rozwieść i każde z nich poszło w swoją stronę.

Eddie 33 lata spędził w wojsku, a Patricia pracowała jako pielęgniarka. Założyli nowe rodziny, ale dalej mieli ze sobą sporadyczny kontakt. Ich drogi połączyły się dopiero 5 lat temu. Patricia postanowiła wysłać Eddiemu życzenia urodzinowe, nazywając go przy okazji "ulubionym byłym mężem".

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Para postanowiła się spotkać na kolację i w ten oto sposób ich relacja zaczęła się na nowo. Eddie i Patricia zdecydowali się na ponowne zawarcie małżeństwa. Decyzję sformalizowania związku przyspieszył stan zdrowia pana młodego. Od 21 października 2021 roku zmagał się z nowotworem, a zachorowanie na COVID-19 doprowadziło go na oddział intensywnej terapii.

Ślub w wyjątkowych okolicznościach

Ze względu na chorobę Eddie postanowił oświadczyć się ukochanej przez SMS-a. Patricia przyjęła oświadczyny i para wzięła ślub w szpitalu MountainView Hospital w Las Vegas. Ceremonia odbyła się w obecności urzędnika stanu Nevada. Eddie i Patricia pobrali się z zachowaniem sterylności i wszelkich środków ostrożności, a przysięgę składali w oddzielnych pokojach, widząc się jedynie przez szybę. - Byliśmy młodzi i głupi - stwierdziła panna młoda. Ubolewała także, że stracili mnóstwo lat, ale dobrze, że znów są sobie zaślubieni.

Niestety 28 stycznia 2022 r. Eddie zmarł. W oficjalnym oświadczeniu szpitala dowiadujemy się, że odszedł w gronie najbliższych mu osób.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook, MountainView Hospital, wiadomości.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Subhakitnibhat Kewiko/Eye em/Getty Images

Pozostałe wiadomości