Ślub i wesele

Panna młoda zaskoczyła męża zmysłową niespodzianką na weselu. "Babcia dostałaby zawału"

Ślub i wesele

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok
Panna młoda

Panna młoda postanowiła zrobić niespodziankę mężowi na weselu i przygotowała dla niego wyjątkowo zmysłowy taniec. Nagranie szybko stało się hitem na TikToku. Niestety nie wszystkim internautom spodobała się ta koncepcja.

Zaskakująca niespodzianka panny młodej

TikTok to platforma, na której z pewnością nie brakuje rozrywki. Znajdziemy tam krótkie nagrania szybko zdobywające międzynarodową popularność. Niektóre z nich docierają nawet do kilku milionów widzów. Wśród nich często przewijają się filmiki o tematyce ślubnej.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Jednym z tego typu nagrania jest TikTok udostępniony na profilu @maribelmorianog. Uwieczniono na nim dość odważną niespodziankę przygotowaną przez pannę młodą dla swojego męża. Kobieta zdecydowała się zaprezentować przy gościach weselny dość zmysłowy i odważny taniec.

Zmysłowy taniec panny młodej na weselu

Panna młoda ma na sobie bieliźniane, białe body, podwiązkę i wysokie szpilki. Po chwili dołączają do niej dwie, identycznie ubrane koleżanki, które wtórują jej w tańcu. Nagranie zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Do tej pory na TikToku obejrzało je ponad 4,6 miliona użytkowników.

@maribelmorianog Quereis ver que paso después del baile de las chicas? #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp #happy@judithendje @saandraflor ♬ sonido original - Maribel

Niestety nie wszystkim spodobała się inicjatywa kobiety. W komentarzach pod filmem rozpoczęła się naprawdę gorąca dyskusja. Wielu internautów twierdzi, że tego typu występy nie są odpowiednie na tak uroczystą ceremonię, jaką jest ślub, czy wesele. - Lepiej to tak w nocy po ślubie dla męża samego, Moja babcia by zawału dostała - czytamy pod postem.

Pojawiły się jednak głosy broniące Mirabel. - Jej ślub jej wesele jej sprawa, zrobiła mega show i mąż widać zadowolony, Mega zmysłowo i mi się to podoba, Dlatego na wesele nie powinno się brać dzieci, super - komentowali zachwyceni obserwatorzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Julia Jones / EyeEm / Getty Images

Pozostałe wiadomości