Ślub i wesele

Natalia ukochanemu oświadczyła się tatuażem. "Wiedziałam, że z tym facetem można wszystko"

Ślub i wesele

W programie „Kto odmówi pannie młodej” to panna młoda oświadcza się panu młodemu. Mężczyzna dowiaduje się o wszystkim dosłownie parę godzin wcześniej. Tak też potoczyła się historia Natalii Kosiorek i Przemka Rułkowskiego, których na antenie TVN7 mogliśmy zobaczyć 16 października. Od ich ślubu mijają już prawie dwa miesiące. Jak czują się nowożeńcy i jak wygląda obecnie ich życie?

Akcja ślub

Natalia zgłosiła się do programu, bo nie chciała już dłużej czekać na oświadczyny partnera. Z Przemkiem parą są już od 1,5 roku. Choć wcześniej wielokrotnie rozmawiali o planach ślubnych, ostatecznie nic z tego nie wychodziło. 25-latka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i poprosiła partnera o rękę. Zrobiła to w nietypowy sposób, tatuując sobie na przedramieniu datę zaręczyn i znak nieskończoności. Gdy Przemek powiedział "Tak", jeszcze tego samego dnia odbył się ślub humanistyczny i wesele. Uroczystość miała miejsce 3 września, a mogliśmy ją zobaczyć w programie 16 października. Jak czują się nowożeńcy?

Ten fundament jest silniejszy. Wiemy, że chcemy ze sobą być już do końca. Nie uważam, że go usidliłam, od samego początku mieliśmy taką bardzo zżytą relację. Nadawaliśmy na tych samych falach, więc od razu się zaprzyjaźniliśmy i wiedziałam, że z tym facetem można wszystko

– powiedziała Natalia.

Przemek przyznał, że bardzo cieszy się z decyzji żony. Między partnerami od samego początku pojawiła się chemia. Jednak jak twierdzi mężczyzna, jest on osobą, która lubi odkładać wszystko w czasie, stąd też pierwszy nie oświadczył się ukochanej.

Jak na ślub zareagowała rodzina?

Natalia zdradziła, że rodzina była zaskoczona pomysłem. Mimo wszystko, zarówno rodzice panny młodej, jak i pana młodego pozytywnie odebrali decyzję małżeństwa.

Moi rodzice chyba są przyzwyczajeni, że lubię czasem zrobić coś niestandardowego. Rodzice Przemka też to przyjęli bardzo fajnie, teraz jest super relacja

– powiedziała.

Para po ślubie jeszcze bardziej się do siebie zbliżyła. Obecnie prowadzą wspólne, szczęśliwe życie wraz z dwójką małych psiaków.

Już dziś, 23 października na antenie TVN7 zobaczymy kolejna parę: Darię i Piotra. Czy mężczyzna powie "Tak" zakochanej w nim partnerce? Tego dowiemy się już o 20:00.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Magda Boczarska opublikowała bardzo intymne zdjęcie: "Nie planowałam, że kiedykolwiek (...) będę się nim dzielić"

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego będzie wyjątkowo skromny. Aktora komediowego pożegnają zaledwie dwie osoby

Sukcesy polskich filmów za granicą. Czego nie wypada przegapić?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości