Ślub i wesele

Pomysły na wieczór panieński – kilka nietuzinkowych propozycji

Ślub i wesele

Aktualizacja:

Wieczór panieński co do zasady powinno się mieć raz w życiu. To wyjątkowy dzień w życiu przyszłej panny młodej. Warto więc znaleźć ciekawe rozwiązania na ten ostatni wieczór przed zamążpójściem, aby móc go hucznie celebrować. Pomysły na wieczór panieński można mnożyć, czasem są one szalone. Najważniejsze, aby trafić w gust panny młodej.

Zobacz też: Top 7 motywów przewodnich na wieczór panieński >>> 

Zabawa w klubie do białego rana, wynajęcie striptizera, wypad do spa czy domówka ze znajomymi? Nie ważne jak się będzie obchodzić ten dzień. Ważne jest, aby było radośnie i miło. Jakimi pomysłami na wieczór panieński warto się zainspirować, aby ten dzień był niezapomniany?

Ciekawe pomysły na wieczór panieński

Zazwyczaj przyszłe panny młode zamierzają spędzić ten dzień bardzo odświętnie. To przecież jedyny taki dzień dla kobiety. Warto więc spędzić ostatnie chwile „wolności”, tak aby pamiętało się je na długo. Dobry pomysł to:

Zagraniczny wypad – najlepiej go zaplanować ze sporym wyprzedzeniem rezerwując tanie loty oraz akomodację. Weekend spędzony z przyjaciółkami i moc zabawy z przeżywania przygody i odkrywania zakątków miasta razem to coś czego nie zapomni się przez długi czas.

Pobyt w spa – odrobina luksusu i wyciszenia przed ślubem na pewno się przyda każdej przyszłej pannie młodej. Oddawanie się rozkoszom dla ciała i ducha wraz z przyjaciółkami np. podczas czekoladowych masaży czy w czasie szaleństw w aquaparku na pewno pozwoli przeżyć ten dzień wyjątkowo.

Hawajskie party na plaży – nie trzeba jechać daleko, by przeżyć niezapomnianą przygodę. Polskie morze, kilka kocyków na plaży, egzotyczne przekąski wprost z piknikowego kosza, wianki zdobiącej szyję, kwiat we włosach i sesja selfie z towarzyszkami imprezy. Na pewno będzie co wspominać, ale pod jednym warunkiem musi być ciepło!

Zobacz też: Siena we Włoszech – co warto tam zobaczyć? >>> 

Inne szalone pomysły na wieczór panieński to: impreza w limuzynie podczas zwiedzania miasta, zabawa w escape room , szaleństwa na quadach czy gra miejska (musi być zorganizowana przez druhny dla panny młodej). Poszukując pomysłu na wieczór panieński w klubie warto przy okazji rozważyć wypad na pokaz chippendalesów, pod warunkiem, że panna młoda lubi tego rodzaju rozrywki.

Pomysły na wieczór panieński w domu

Nie każda kobieta po wydatkach związanych z organizacją ślubu i wesela chce wydatkować kolejne pieniądze. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest urządzenie imprezy w domu wśród najlepszych przyjaciółek. Taki pomysł na wieczór panieński może okazać się strzałem w dziesiątkę z wielu powodów. Po pierwsze – będzie dużo tańszy, po drugie – pozwoli na większą kreatywność, a po trzecie – niczego nie narzuca, więc można nałożyć dowolne ciuchy, zrobić menu z dań jakie się lubi czy udekorować pokój według własnego pomysłu.

Fajne pomysły na wieczór panieński, gdy przyszła panna młoda zamierza spędzić go w domowych pieleszach to:

Uczta obżartucha kinomana . Niemal każda z kobiet zawsze jest na jakiejś diecie. Zaproś je zatem na imprezę z menu składającym się z samych dietetycznych grzeszków. Tort, żelki, chipsy, ciastka, czekoladowe fondue – wszystkie chwyty dozwolone. Do tego pakiet ulubionych filmów np. komedii romantycznych, które kocha każda kobieta!

Pidżama party – to świetny, niezobowiązujący do szpilek i seksownych sukienek, pomysł na imprezę z najbliższymi koleżankami. Zrób kilka przekąsek i koniecznie poproś druhnę o przygotowanie śmiesznych gier związanych ze ślubami czy związkami oraz test wiedzy o przyszłym mężu.

Impreza w przebraniachdress codem imprezy mogą stroje lat 60-tych, „obciachy” dekady czy np. stroje pin up czy kostiumy postaci z bajek. Dobra muzyka, jedzenie, śmieszne quizy i moc toastów do białego rana, a potem pamiątkowa sesja zdjęciowa na pewno sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany.

Impreza ze striptizerem – skorzystanie z tej usługi podczas wieczoru panieńskiego jest popularne od wielu lat. Kobiety kochają tańczących przed nimi skąpo odzianych mężczyzn!

Zobacz też: Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie, udekorować stół i wybrać menu? >>> 

Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Rozstanie panny młodej ze stanem wolnym można także celebrować w inny, niestandardowy sposób. Zamiast imprez, striptizu, rozpakowywania prezentów erotycznych czy jedzenia „sprośnego” tortu można pokusić się o rozwiązania nieco odbiegające od „normy” i do tego całkiem bezalkoholowe. Jakie nietypowe pomysły można wykorzystać na wieczór panieński?

Lekcja pole dance – bardzo kobieca forma aktywności fizycznej może przynieść wiele dobrego dla ciała, ale i dla ducha zapewniając moc dobrej zabawy. Pozyskane umiejętności można zaś kiedyś zaprezentować przed partnerem.

Prezent od przyjaciółek – panna młoda powinna poprosić koleżanki o to, aby zamiast typowych na tę okazję prezentów podarowały jej upominek, który będzie spełnieniem marzeń. Skok ze spadochronem czy na bungee albo metamorfoza pod okiem ekspertów czy profesjonalna sesja zdjęciowa. To zależy od niej!

Lot balonem – celebrowanie ostatnich dni przed powiedzeniem sakramentalnego „tak” na wysokości wraz z najbliższymi przyjaciółkami? Czemu nie! Sesja zdjęciowa na pewno wypadnie rewelacyjnie!

Kurs gotowania – wspólne kucharzenie zbliża ludzi. Jest to więc doskonały pomysł na wieczór panieński w gronie najbliższych przyjaciółek. Przyjemne z pożytecznym!

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości