Oryginalny prezent na ślub, czyli czym zaskoczyć nowożeńców

Ślub i wesele

Aktualizacja:
mat

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, zwłaszcza dla pary młodej. Nowożeńcy z pewnością będą mile zaskoczeni, gdy zamiast tradycyjnej koperty otrzymają jako ślubny upominek… niesamowitą przygodę!

Zawarcie sakramentu małżeństwa to jeden z najbardziej entuzjastycznych dni w życiu każdej młodej pary. Równie wyjątkowy powinien być prezent ślubny. Masaż tajski dla dwojga, weekend w górach, a może ekstremalna jazda monster truckiem? Wśród oryginalnych przeżyć każdy znajdzie coś dla siebie.

Romantyczne prezenty na ślub

Tajski masaż dla dwojga to idealny pomysł na prezent dla pary. Orientalny zabieg to doskonałe rozwiązanie nie tylko na bolące mięśnie, lecz także sposób na chwile relaksu w intymnej atmosferze. Voucher na masaż można kupić za pośrednictwem strony https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-slubne/. Jako romantyczny prezent na ślub doskonale sprawdzi się także weekend w górach. Wyjazd tylko we dwoje pozwoli spędzić nowożeńcom miłe chwile razem, jak również odpocząć po długich i stresujących przygotowaniach do ślubu. Wiele hoteli w popularnych górskich miejscowościach, takich jak Zakopane, Szczawnica czy Nowy Targ, dysponuje ekskluzywną strefą Spa&Wellness. Relaks w jacuzzi, seans w saunie czy skorzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych na ciało z pewnością doda energii i skutecznie zrelaksuje małżonków.

Ekstremalne przeżycia na prezent dla młodej pary

Wybierając prezent ślubny dla pary, która lubi aktywnie spędzać czas, można poszukać inspiracji w kategorii przeżyć ekstremalnych. Upominek pełen adrenaliny z pewnością dostarczy nowożeńcom szalonych emocji i na długo pozostanie w ich pamięci. Przejażdżka monster truckiem to propozycja dla miłośników dużych samochodów. Ogromne koła wozu i wysokie zawieszenie sprawiają, że jazda nim to wyjątkowa frajda. Oryginalnym pomysłem na prezent jest również skok na bungee we dwoje. Uczestnicy zabawy skaczą razem z wysokości około 90 metrów w specjalnej uprzęży. Wielu organizatorów wydarzenia dodatkowo umożliwia parom uwiecznienie skoku w postaci krótkiego film lub zdjęć. Uczestnicy otrzymują również pamiątkowy certyfikat.

Pakiet atrakcji dla nowożeńców

Pakiet przygotowany specjalnie dla nowożeńców to zbiór kilkudziesięciu atrakcji na terenie całej Polski. To idealne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych bądź mających wątpliwości, jaki prezent spodoba się młodej parze. Nowożeńcy mogą wybierać zarówno spośród spokojnych przeżyć, jak i ekstremalnych. Do wyboru są np.: odprężający pobyt w hotelu SPA, sesja floatingu (czyli unoszenie się na tafli wody w specjalnie przygotowanej do tego kabinie), romantyczna kolacja we dwoje, lot widokowy samolotem, szalona zabawa na wakesurfingu (surfowanie po falach wytwarzanych przez łódkę płynącą przed surferem), trening personalny czy sesja w tunelu aerodynamicznym (tj. miejscu, gdzie ćwiczą profesjonalni skoczkowie spadochronowi).

Autor: Adrianna Kowalczyk