Ślub i wesele

Izabela Janachowska ubiera pary młode: "Kobiety i mężczyźni w dużych rozmiarach naprawdę mogą super wyglądać"

Ślub i wesele

Aktualizacja:

W dniu ślubu każdy chce czuć się wyjątkowo, niezależnie od figury i rozmiaru, który nosi. Dotyczy to zarówno pań, jak i panów. Jak spełnić marzenia o idealnym wyglądzie państwa młodych, którzy nie mogą się pochwalić filigranową sylwetką? O tym rozmawialiśmy z Izabelą Janachowską, prowadzącą program „Pary młode ponad miarę”.

Piękno nie zna rozmiaru

Wciskanie się na siłę w zbyt małe suknie? Brak modeli do przymierzenia? Wymowne spojrzenia? Piękno nie zna rozmiaru – przekonuje Izabela Janachowska, prowadząca program "Pary młode ponad miarę".

W jej nowym programie już nie tylko panie znajdą swoje wymarzone kreacje. Tym razem ślubna ekspertka zajmie się obojgiem narzeczonych, którzy do tej pory mieli problemy z dobraniem idealnego stroju na tę wyjątkową okazję.

Co w ogóle oznacza wyrażenie "ponad miarę"?

Staraliśmy się znaleźć fajne określenie na dziewczyny i panów, którzy nie znajdą w salonie ślubnym stylizacji dla siebie, ponieważ są powyżej rozmiaru 42-44. W tym momencie już robi się problem. Mój program pokaże, że kobiety i mężczyźni w dużych rozmiarach naprawdę mogą super wyglądać. Bo mam wrażenie, że opinia publiczna i oni sami często w to wątpią

-mówi Izabela Janachowska.

Jak przyznaje, mało jest miejsc, w których mogą dostać odpowiednią garderobę.

Myślą, że nie ma nic dla nich. W programie mam duże suknie i garnitury szyte na miarę. Dzięki temu te pary razem prezentują się świetnie

-zapewnia gość Dzień Dobry TVN.

Izabela Janachowska zauważa pewną dysproporcję: panie na ślubie wyglądają jak księżniczki, natomiast panowie nieco odstają. Dlatego postanowiła zająć się młodą parą całościowo.

Bo to para stoi przed ołtarzem i para sobie przyrzeka, więc oboje muszą równie dobrze wyglądać

W związku z tym ekspertka stara się przekonać panów młodych do lekkiego makijażu, żeby dobrze wyglądali na zdjęciach - wystarczy baza pod podkład i puder matujący.

"Pary młode ponad miarę"

Izabela Janachowska jest niekwestionowaną ekspertką branży ślubnej. Od 5 lat prowadzi blog poświęcony tej tematyce, napisała książkę, a widzowie znają ją z programów takich jak „W czym do ślubu”, „I nie opuszczę cię aż do ślubu” czy „Ślub marzeń”.

Moja pasja stała się moją pracą

-przyznaje nasza specjalistka.

W nowym programie przeanalizuje typy sylwetek swoich gości i doradzi im, jak podkreślić atuty figury i zatuszować jej niedoskonałości. Nie zabraknie również uniwersalnych porad dla wszystkich widzów.

Premiera „Pary młode ponad miarę” na antenie TVN Style w niedzielę o godz. 13:30.

Wszystkie odcinki zobaczyć można również na Player.pl.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości