Ślub i wesele

Niespodzianka dla młodych par. 3 maja otwieramy sezon ślubny w TVN Style

Ślub i wesele

TVN Style przygotował niespodziankę dla przyszłych małżonków. Już w poniedziałek, 3 maja od 13:00 będziecie mogli zobaczyć najpiękniejsze uroczystości, najszczęśliwsze pary młode i najlepsze programy ślubne w Polsce.

"I nie opuszczę Cię aż do ślubu"

Co jeśli państwo młodzi nie panują nad sprawami organizacyjnymi, a do wesela zostało zaledwie 48 godzin? Jest tylko jedna osoba, która będzie w stanie uratować ślub przed absolutną katastrofą. Izabela Janachowska pomoże młodym rozwiązać wszystkie problemy! Nieważne, czy jest to skromna impreza dla najbliższej rodziny, czy przyjęcie z wielkim rozmachem, gospodyni programu sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla każdej z par. A potem wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

"Ach ten ślub"

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a organizacja jest dosłownie w proszku? Tortu nie ma, suknia nie taka, samochód nie zamówiony, nie mówiąc już o dekoracjach, o których nikt nie pomyślał. Wszystko razem brzmi jak przepis na... nie, nie na wymarzony ślub, tylko na ślubną katastrofę. Stylowe pogotowie ślubne – projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka pomogą uratować każdą uroczystość. Pierwsza zadba o stylizację pary młodej, druga - o stylizację sali. W zaledwie 3 dni spełnią marzenia pary młodej.

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości