Styl życia

Sheila Kiss udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ma 63 lata, zaraża dobrą energią, a niedawno zamieszkała na Bali

Styl życia

Digital Vision Flashpop/Getty Images

Sheila Kiss ma dziś 63 lata, a energii mogłoby jej pozazdrościć całe pokolenie młodszych osób. Była modelka i matka trójki dzieci udowadnia, że wiek to tylko liczba. Jaki jest jej sposób na zachowanie tej młodzieńczej świeżości?

Sheila Kiss ma 63-lata i energię dwudziestolatki

Sheila Kiss skończyła sześćdziesiąt trzy lata, a mimo to wcale nie zamierza zwalniać tempa. Tryska energią, której można pozazdrościć. Jest przy tym dowodem na to, że w każdym wieku można cieszyć się życiem.

Sheila pracowała wcześniej jako modelka. Obecnie jest blogerką, a na swojej stronie dzieli się m.in. wskazówkami i radami na temat tego, jak zachować młodzieńczy wygląd i pozytywne nastawienie do życia. Z pewnością uśmiechu dodaje jej też piękna, wyspiarska aura nowego miejsca zamieszkania - seniorka jakiś czas temu postanowiła wyrwać się z rodzinnego Birmingham i przeprowadziła się na Bali.

Jej instagramowi obserwatorzy zachwycają się więc nie tylko wigorem i stylem życia blogerki, ale też uchwyconymi na publikowanych przez nią zdjęciach malowniczymi pejzażami z tego zakątka świata.

Zagadka młodzieńczej energii Sheili Kiss

Ktoś, kto spojrzałby na Sheilę miałby pewnie problem z odgadnięciem jej wieku. Kobieta ma aparycję zdecydowanie młodszą niż sugerowałaby to jej data urodzenia. Jak udaje się jej zachować tak zgrabną sylwetkę i młodzieńczy wygląd?

Kobieta podzieliła się kilkoma kluczowymi wskazówkami z czytelnikami swojego bloga. Przede wszystkim zaleca konsekwentność w zachowywaniu diety i utrzymywaniu aktywności fizycznej. Odradza skupianie się na wadze i liczenie kalorii. Sama stara się po prostu racjonalnie odżywiać. Swój dzień zaczyna od jogi, chodzi też na siłownię 6 dni w tygodniu. A przede wszystkim - stara się myśleć pozytywnie. To chyba najważniejsze, prawda?

Zobacz wideo: "Życie zaczyna się po 90"

Zobacz też:

"Elegancja Francja" - na czym polega styl Francuzek i dlaczego tak bardzo nas fascynuje?

Joanna Osyda o trudnej drodze do samoakceptacji. "Usłyszałam, że moje odkryte ramiona są zbyt drastyczne"

Jak działa ludzki mózg? "Jest naszym adwokatem, obrońcą, ale i oszustem"

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Digital Vision

Pozostałe wiadomości