Styl życia

Sandra Hajduk-Popińska zaskoczyła prowadzących quizem muzycznym. Jak sobie poradzili?

Styl życia

Autor:
Sylwia
Wołoch
Sandra Hajduk-Popińska w DDTVN
DD_20210916_Hajduk_REP

Na antenie Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska zaskoczyła prowadzących testem z wiedzy muzycznej. Przetłumaczyła refreny najbardziej znanych hitów anglojęzycznych i zapytała Paulinę Krupińską-Karpiel i Damiana Michałowskiego, czy rozpoznają te piosenki. Jak sobie poradzili?

Muzyczny test Sandry Hajduk-Popińskiej

Dziennikarka przygotowała dla prowadzących zestaw tłumaczeń fragmentów tekstów znanych piosenek. - "Wszystko, czego ona pragnie, to kolejne kochanie. Do jutra już jej nie będzie" – zaczęła Sandra.

- All I need is love – próbował zanucić Damian Michałowski. Okazało się jednak, że jest to tłumaczenie znanego hitu "All that she wants", wykonywanego przez Ace of Base.

Druga piosenki brzmiała: "odrobina Moniki w moim życiu, szczypta Eryki u mego boku, trochę Rity, to wszystko, czego potrzebuję". Z tym utworem prowadzący nie mieli problemu – było to oczywiście "Mambo No. 5" w wykonaniu Lou Begi.

Ile tytułów odgadli prowadzący?

Następna zagadka była trudniejsza. "Nic nie mów, wiem, co chcesz powiedzieć. Przestań się tłumaczyć, nic nie mów, bo to boli" - brzmiała. Prowadzący nie mieli pomysłu, jaki utwór przetłumaczyła Sandra. Chodziło o piosenkę "Don't Speak" w wykonaniu No Doubt.

Ostatni z przygotowanych hitów nie był trudny do zgadnięcia. "Czym jest miłość? Kochanie, nie rób mi krzywdy. Czym jest miłość? Kochanie, nie rób mi krzywdy, już nigdy" – powiedziała dziennikarka, a prowadzący od razu zanucili "What Is Love" z repertuaru Haddaway. Muzyczny quiz zakończył się dla Pauliny i Damiana z wynikiem dwóch punktów na cztery możliwe.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości