Styl życia

Rusza 3. seria "Down the Road". Przemek Kossakowski: "Urzędnicy tureccy zabrali nam sprzęt i zostaliśmy bez kamer"

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski
Bohaterowie nowej edycji „Down the road”

Bohaterowie "Down the Road" już dwa razy podbili serca widzów. Jesienią startuje kolejna edycja tego niezwykłego programu! Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji. W Dzień Dobry TVN gościli: Przemek Kossakowski i jego niezwykła ekipa.

"Down the Road" w Turcji

Po przygodach w Chorwacji i Grecji przyszedł czas na kolejną wyprawę. Tym razem Przemek Kossakowski zabrał uczestników wyprawy "Down the Road" do Turcji. Okazało się, że podróż nie obyła się bez przeszkód.

- Były problemy formalno-techniczne. Zderzyliśmy się z biurokracją. Urzędnicy tureccy zabrali nam sprzęt po wylądowaniu i zostaliśmy bez kamer. "Down the Road" sezon trzeci realizowany był przy pomocy mojego telefonu. Potem telefonami ekipy i amatorskimi kamerkami. Później udało nam się wypożyczyć w Stambule sprzęt. I dopiero czwartego dnia urzędnicy oddali nam sprzęt i samochód. Chodziliśmy po Stambule piechotą albo poruszaliśmy się taksówką - opowiadał Przemek Kossakowski.

"Down the road" sezon 3 - uczestnicy

W tym programie zaskakuje absolutnie wszystko: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z odmienną kulturą i zwyczajami. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana.

Paulina ma 22 lata i urodziła się w Walentynki. Lubi tańczyć i śpiewać. W programie dała ekipie lekcję stylu, klasy i opanowania w każdej sytuacji. Marzy o tym, żeby zostać gwiazdą!

Daria bardzo szybko została okrzykniętą nową Szefową zespołu w trasie. Ma 38 lat, jest silną, samodzielną i niezależną kobietą.

Agnieszka to niewątpliwie najwrażliwsza dusza w tej drużynie.  Ma 23 lata, a od dziesięciu jest w związku z Tomkiem, którego widzowie również poznają w programie. Aga jest sportsmenką - uprawia lekkoatletykę i narciarstwo alpejskie z wielkimi sukcesami.

Bartek ma 28 lat i duszę artysty. Kocha poezję, sporo czyta, a swoimi przemyśleniami i refleksjami nie raz zaskoczy widzów "Down the Road".

Paweł ma 44 lata, ale nie czuje się jeszcze stary. Interesuje się sportem, historią i wszystkim, co wiąże się z rycerstwem. Przyznaje, że jest fanem wszystkich kobiet.

Tomek ma 21 lat, uwielbia sport, a w przyszłości chciałby zostać stolarzem. Ma swój zestaw barmański i nie zawaha się go użyć! W programie swoją przygodę życia przeżyje u boku Agnieszki, z którą tworzy parę od 10 lat.

Przemek ma 29 lat i na co dzień pracuje w przedszkolu integracyjnym. Poza tym jest muzykiem. Ma nawet własny zespół, który nazywa się "Piona". W programie chce przeżyć przygodę i odnaleźć miłość życia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

3. edycja "Down the Road" - gdzie i kiedy oglądać

Seria zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki dostępne również będą w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości