Od hodowcy alpak do projektanta mody. "Rodrigo uczy polskich mężczyzn koloru i odwagi"

Styl życia


Rodrigo De La Garza urodził się w Meksyku, dorastał w Stanach Zjednoczonych, by w końcu osiedlić się w Europie. Od ponad 10 lat mieszka w naszym kraju i ubiera polskie gwiazdy. Jak tu trafił? Dla kogo projektuje? Co sądzą o nim jego klienci? Zobaczcie.

Rodrigo De La Garza - kim jest

Zanim Rodrigo De La Garza został projektantem, nosił mundur amerykańskiej armii. - Fascynowało mnie wojsko, zawsze też chciałem być lekarzem. Marines to łączą, mają szkolenia medyczne. Jesteś na pierwszej linii frontu i pierwszej linii niesienia pomocy. Tam są poważne rany i wiele doświadczeń - powiedział projektant.

Rodrigo zakończył służbę wojskową z chwilą, kiedy zachorowała jego mama i poprosiła go, aby zajął się rodzinną hodowlą alpak w Europie. I tak mężczyzna trafił do Polski, gdzie otworzył ranczo. - To była lekcja życia, ale i niesamowite doświadczenie - przyznał.

Rodrigo De La Garza - projektant mody

Potem Rodrigo zajął się modą, o czym marzył od dzieciństwa. Projekty odzieży męskiej jego autorstwa są niezwykle barwne, nowoczesne i wyrafinowane. - Można powiedzieć, że uczy polskich mężczyzn koloru i odwagi - powiedział aktor, Antoni Królikowski.

Rodrigo De La Garza kocha wyzwania. Jednym z największych było uszycie garnituru dla Rafała Zawieruchy na galę rozdania Oscarów. Polski aktor miał trochę inną wersję tego, jak powinien wyglądać, ale dał się namówić projektantowi na stylizację w kolorze niebieskim, dzięki czemu prezentował się bardzo szykownie podczas oscarowej nocy. - Kolor jest wspaniały, to jest moja domena, mój sposób życia - powiedział projektant.

- Dla mnie to wielka radość patrzeć, jak członek naszej rodziny rozwija się jako artysta. Czuję się dumna - stwierdziła mama Rodrigo, Alejandra De La Garza.

>>> Zobacz także:

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochwaliła się zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Pójdzie w ślady znanej siostry?

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Alicja Myśliwiec