Styl życia

Mama i córka razem chodzą na randki i robią operacje plastyczne. "Ona jest moim odbiciem, a ja jej"

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Bohaterki programu "Jak matka z córką"
Discovery Life Program "Jak matka z córką"

Relacje i więzi matek z córkami bardzo często są silne i nierozerwalne. Nic dziwnego, w końcu zdecydowana większość rodziców traktuje swoje dzieci jak oczka w głowie. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy relacja ta zaczyna być uzależniająca. W programie "Jak matka z córką" poznajemy historię 21-letniej Mariah i 45-letniej Sandry. Kobiety razem chodzą na randki, robią operacje plastyczne, a także zdecydowały się na odważną sesję zdjęciową. Gdzie leży granica bliskości i dobrego smaku?

"Jak matka z córką" - program w Discovery Life

"Jak matka z córką" to program, w którym zobaczymy historie kilku matek i córek uzależnionych od siebie. Bohaterkami show są między innymi 21-letnia Mariah i 45-letnia Sandra. Panie twierdzą, że są najlepszymi przyjaciółkami, a czasami mają wrażenie, że są bliźniaczkami.

Jesteśmy do siebie bardzo podobne, lubimy być bardzo dziewczęce, zwracać na siebie uwagę. Robimy wiele rzeczy, których inne matki i córki nie robią. Chodzimy na imprezy, do klubów nocnych, gdy osiągnęłam właściwy wiek, zrobiłyśmy sobie biust. Razem chodzimy do ginekologa. Ona jest moim odbiciem, a ja jej

Tęczowe rodziny

Tęczowa rodzina - Alicja, Patrycja i Zoja
Tęczowa rodzina - Alicja, Patrycja i Zoja Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jej matka natomiast przyznała, że gdy tylko Mariah przyszła na świat, od razu wiedziała, że będzie dla niej wszystkim. Tuliła ją z całych sił. - Zawsze miałam bliższą więź z mamą niż z tatą. Taka już się urodziłam. Gdy rodzice się rozwiedli, została mi tylko ona. Potrzebowała mojej pomocy przy Chanel, mojej młodszej siostrze. Rodzice są rozwiedzeni, ale mieszkamy pod jednym dachem – dodała 21-latka.

Bliskiej relacji Mariah i Sandry przygląda się młodsza Chanel. Jak twierdzi, nie pociąga jej to, co robią. - Czasem ubierają się i zachowują jak postrzelone - powiedziała dziewczyna. - Mariah i Sandra przesadzają – dodał były mąż 45-latki.

Prowokacyjne ubrania

To, co wyróżnia mamę i córkę to nie tylko bliska więź, ale także sposób ubierania i zachowania. Kiedy Mariah skończyła 19 lat, zaczęła się ubierać prowokacyjnie. - W mediach społecznościowych prezentuję swoje alter ego. Swoją seksowną stronę. Na początku moje zdjęcia szokowały mamę, ale wyjaśniłam jej, że one dają mi siłę. Dobrze się czuję w swojej skórze. Dzięki mnie mama też polubiła seksowne kreacje i swoją figurę. Zanim tata zamieszkał z nami, mogłyśmy chodzić po domu nago, teraz musimy coś na sobie mieć.

Panie z okazji 21. urodzin Mariah postanowiły wybrać się na imprezę do Vegas. Kreacje, jakie przygotowały na wyjazd, nie spodobały się najbliższym. Co zrobią? Tego dowiecie się już niebawem.

Pierwszy odcinek programu "Jak matka z córką" zostanie wyemitowany 7 czerwca o 20:50 na antenie Discovery Life. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Discovery Life

Pozostałe wiadomości