Styl życia

TikTokerka obnażyła słabości urlopowiczów. Spór o leżaki na wakacjach all inclusive stał się hitem sieci

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
turystyka.wp.pl, TikTok
Leżaki przy hotelowym basenie.

Podróżni odwiedzający zagraniczne kurorty nieraz mogli być świadkami tego rodzaju incydentów. Walka o leżaki to niemal tradycja, którą z godną podziwu gorliwością kultywują miłośnicy kąpieli słonecznych. Zdarza się, że turyści za wszelką cenę próbują zająć najlepsze miejsce przy hotelowym basenie. Najlepszym tego dowodem jest nagranie, które stało się hitem w mediach społecznościowych.

Kłopotliwa rezerwacja leżaka - stały element wakacji all inclusive

Wakacje w zagranicznym kurorcie kojarzą się z błogim relaksem i spokojem. Trudno jednak cieszyć się odpoczynkiem, kiedy na każdym kroku natrafić można na tłumy turystów. Wypełnione po brzegi restauracje, długie kolejki ustawiające się przed zabytkami czy trudny do zaakceptowania ścisk na plaży to zaledwie część problemów, na które narzekają urlopowicze.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dla entuzjastów opalania nie lada przeszkodę może stanowić także odwieczny spór o leżaki, toczący się pomiędzy hotelowymi gośćmi. Jego kulisy zostały pokazane na nagraniu, opublikowanym na TikToku przez turystkę odpoczywającą na Teneryfie.

Walka o leżaki stała się hitem na TikToku

Użytkowniczka TikToka postanowiła zadbać o to, by budząca mieszane uczucia praktyka stała się powodem do dyskusji. Opublikowała w sieci film, na którym wyraźnie widać, jak hotelowi goście w popłochu zajmują najlepsze leżaki. Niektórzy z nich nie są nawet przygotowani do opalania i zbierają się w okolicy basenu wyłącznie po to, by zarezerwować sobie miejsca na później.

Nagranie doczekało się ponad 8,6 mln wyświetleń. Autorka postu z całą pewnością nie spodziewała się takiego sukcesu. Być może jej starania skłonią urlopowiczów do głębokiej refleksji nad zasadnością takiego postępowania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: turystyka.wp.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Nik West/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości