Styl życia

"Prince Charming" Jacek Jelonek o relacji z partnerem: "Pracujemy nad tym, żeby nam się udało i na razie nam to wychodzi"

Styl życia

Książę odnalazł miłość
Dzień Dobry TVNKsiążę odnalazł miłość

Znamy już zwycięzcę pierwszej polskiej edycji gejowskiego programu randkowego "Prince Charming". Tytułowy książę, Jacek Jelonek, zdecydował, że jego wybrankiem zostanie Oliwer Kubiak. Panowie dzień po emisji finałowego odcinka zawitali do studia Dzień Dobry TVN.

Finał "Prince Charming"

We wtorkowy wieczór odbył się długo oczekiwany finał budzącego wiele emocji programu "Prince Charming". Jacek Jelonek zdecydował, że chce kontynuować znajomość z Oliwerem Kubiakiem. Do ostatniej chwili wahał się nad swoim wyborem. Ostatecznie postanowił iść za głosem serca.

- Nie wiem, czy to był jakiś znak, ale jadąc tutaj, usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamknąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z was - wyznał w finale Jacek Jelonek. I poczułem takie ciepło w środku, dotarło do mnie, że jeden z was jest bardzo blisko - dodał.

Prince Charming odnalazł miłość
Prince Charming odnalazł miłość
Dzień Dobry TVN

Jacek Jelonek z partnerem

Emisja finałowego odcinka sprawiła, że Jacek i Oliwer na nowo przeżywają emocje związane z programem. Wczorajszy program obejrzeli razem.

- On płakał, ja płakałem, to jest takie surrealistyczne - zdradził Oliwer Kubiak. - Wszystkie odcinki oglądaliśmy razem - zaznaczył.

Bohaterowie programu nie ukrywają, że udział w nim całkowicie zmienił ich życie. Oliwer wcześniej mieszkał w Gdańsku, ale po powrocie z programu "Prince Charming", który nagrywano w Hiszpanii, szybko przeprowadził się do Warszawy, by być bliżej Jacka. I od tej pory, a wrócili do Polski w lipcu, panowie musieli się ukrywać i uważać na fanów programu. Wizyta w studiu Dzień Dobry TVN jest ich pierwszym oficjalnym wspólnym wyjściem.

- Miłość robi swoje - powiedział Oliwer. - Wiedziałem, że nie chcę związku na odległość i widziałem szansę na coś fajnego. Jak widać dalej jesteśmy razem - podkreślił.

Jacek Jelonek jednak dość wyraźnie stawia granicę pomiędzy programem a prawdziwym życiem.

- Dużo pracy trzeba włożyć po takim programie, to co w nim było, to jest coś zupełnie innego - wyznał. - Tam były różne emocje i były bardzo intensywne. Włożyliśmy dużo pracy, żeby nie przenieść programu do życia. Już Jacek nie jest księciem, Oliwer nie jest uczestnikiem, jesteśmy na równi i pracujemy nad tym, żeby nam się udało i na razie nam to wychodzi - stwierdził

Program - oprócz dostarczenia czystej rozrywki - miał za cel zmianę postrzegania środowiska LGBT+. Oliwer jest przekonany, że misja została spełniona.

- Sukcesem jest to, że byliśmy zwykłymi osobami, które nie bały się mówić o uczuciach - zauważył. - Jak ktoś był zły - był zły, jak ktoś był zazdrosny, ja na przykład, to był zazdrosny. W kamerze ludzie widzą, że nie da się nami straszyć, bo jesteśmy zwykłymi ludźmi - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

"Prince Charming"

"Prince Charming". Oskar Stańczak o kulisach show
"Prince Charming". Oskar Stańczak o kulisach show Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/22

Zobacz także:

Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości