Porady

Jak zorganizować wieczór kawalerski? Atrakcje i pomysły.

Porady

Aktualizacja:
Fot. Caiaimage/Rafal Rodzoch / Getty Images

Dla panów wieczór kawalerski to wyjątkowy czas na zabawę ze znajomymi. Warto zaplanować atrakcje i pomyśleć o zabawach dla kawalera.

Dowiedz się, jak powinna wyglądać organizacja wieczoru kawalerskiego i zaplanuj czas, w którym wszyscy uczestnicy będą się świetnie bawić. Poznaj nasze pomysły i propozycje na udany wieczór kawalerski.

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Ważna jest organizacja oraz dostosowanie zabaw do osobowości przyszłego pana młodego. Warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach, takich jak:

· zorganizowanie miejsca głównej imprezy,

· przemyślenie transportu i ewentualnych noclegów,

· zamówienie tortu,

· przygotowanie zadań dla kawalera,

· zorganizowanie atrakcji dla uczestników,

· zakup prezentu,

· przygotowanie życzeń dla przyszłego pana młodego.

Wieczory kawalerskie będą niezapomnianą imprezą. Warto postawić na spontaniczność, dobry humor i świetną zabawę przez całą noc. Sam pomysł na wieczór kawalerski powinien być dostosowany do stylu bycia przyszłego pana młodego. Jeśli jest on spokojnej natury, lepiej postawić np. na wyjazd nad jezioro lub imprezę w domu. Jeśli woli ekstremalne spędzanie czasu, warto wymyślić atrakcję, którą będzie pamiętał do końca życia. Jaką? O tym przeczytacie niżej.

Wieczór kawalerski - pomysły na zabawę

Panowie często czekają na swój wymarzony wieczór kawalerski . Zabawy powinny być zaplanowane wcześniej, aby móc je dokładnie przygotować. Można oczywiście postawić na imprezę w domu, która także dzięki dobrej atmosferze i atrakcjom, będzie godna zapamiętania. Zabawy na wieczór kawalerski i pomysły na wspólne spędzanie czasu to np. turniej w kręgle lub wyjście na mecz ulubionej drużyny sportowej, nawet do innego miasta. Można także skorzystać z zabaw, które dostępne są w okolicy, np. paintball, ścianka wspinaczkowa lub wizyta na strzelnicy. Dobrym pomysłem jest także wyjazd pod namioty lub męski weekend nad jeziorem.

Warto także zaopatrzyć się w gadżety na wieczór kawalerski, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza, a na zdjęciach pozostanie po nich ślad. Możesz przygotować się wcześniej i kupić gadżety na wieczór kawalerski takie jak: kieliszki ze śmiesznymi obrazkami lub tekstami, opaski z napisem "game over", specjalne koszulki lub spinki do koszuli, śmieszne okulary i inne.

Wieczór kawalerski - zadania i pytania do quizu

Warto wymyślić specjalne zadania na wieczór kawalerski, które musi wykonać przyszły pan młody. Można je zorganizować zarówno w domu, jak i spędzając czas poza nim. Przykładowe wyzwania na wieczór kawalerski to podejście do dziewczyn i zapytanie o kolor majtek lub numer telefonu, przyniesienie z damskiej ubikacji papieru toaletowego, zrobienie sobie zdjęć z pięcioma kobietami jednocześnie. W domu można np. wybrać innego uczestnika zabawy, który wymyśli specjalne wyzwanie dla kawalera lub nadmuchać prezerwatywę.

Wśród zabaw musi znaleźć się test na dobrego męża. Najpierw należy zdobyć informacje od partnerki, a następnie spytać o nie przyszłego pana młodego. Przykładowe pytania na wieczór kawalerski:

· Jaki jest ulubiony kolor?

· Jaka jest ulubiona piosenkarka?

· Kim chciała zostać partnerka, kiedy była dzieckiem?

· Co najbardziej lubi partnerka u swojego wybranka?

· Jaka jest najlepsza forma spędzania wolnego czasu?

Prezent na wieczór kawalerski

Już wiesz, jak zorganizować wieczór kawalerski. Prezent jest jednym z ważniejszych punktów, bo sama zabawa to nie wszystko. Warto wybrać coś, co zawsze będzie przypominać o wspaniałym czasie w męskim gronie. Ciekawym pomysłem jest zakup alkoholu, np. kilkudziesięcioletniego whisky, które zaskoczy przyszłego pana młodego. Można też postawić na coś bardziej oryginalnego i jako prezent podarować lot balonem, skok na bungee lub inną ekstremalną atrakcję.

Trzeba także przygotować tort na wieczór kawalerski. Może mieć on tradycyjny kształt lub przypominać damski biust lub całe ciało.

Oprócz prezentów, trzeba także pamiętać o życzeniach na wieczór kawalerski. Można je złożyć tradycyjnie, poprzez wypisanie kartki lub np. na wielkim prześcieradle napisać śmieszne hasło i tak powitać kawalera pod jego domem. Dzięki temu kawalerski wieczór już od samego początku będzie pozytywny.

Atrakcje na wieczór kawalerski

Jeśli organizujesz wieczór kawalerski poza domem, masz szeroką gamę możliwości. Wszystko zależy od upodobań przyszłego pana młodego i uczestników, jednak warto postawić na coś naprawdę ekstra. Ciekawym pomysłem są takie atrakcje, gdzie bawi się cała zebrana grupa, a nie tylko przyszły pan młody, np. gokarty . Chyba że jest coś, o czym zawsze marzył bohater imprezy, np. skok ze spadochronem lub przejażdżka szybkim samochodem.

Dom jest także dobrym miejscem na wieczór kawalerski. Gadżety, dekoracje, zabawy i atrakcje sprawią, że impreza będzie doskonała. Można wcześniej przygotować planszowe gry na wieczór kawalerski , szczególnie takie, które dodają odrobiny pikanterii. Wiele można się o sobie dowiedzieć, a przy okazji atmosfera będzie luźniejsza. Specjalnie dla pana młodego można zorganizować i zaprosić tancerki na wieczór kawalerski. Tego typu pokaz jest bardzo ekscytujący i dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń. Lepiej jednak przemyśleć tę kwestię, aby nie zawstydzić przyszłego pana młodego i nie wprowadzić go w zakłopotanie.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości