Porady

Męska bielizna - bokserki czy slipy? Stylistka tłumaczy, jaki model wybrać

Porady

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Męska bielizna – bokserki czy slipy?
Męska bielizna – bokserki czy slipy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Wybór odpowiedniej bielizny męskiej jest ważny nie tylko ze względów wizualnych, ale także zdrowotnych. Jakie modele sprawdzą się podczas uprawiania sportu, a jakie na noc? O tym w Dzień Dobry TVN opowiada stylistka Ewelina Rydzyńska

Najlepsza bielizna dla mężczyzny

Wybór idealnej bielizny dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Szorty, slipy czy bokserki? To naprawdę ma znaczenie. Ewelina Rydzyńska przygotowała krótki poradnik, który pomoże zarówno panom, jak i ich partnerkom, które planują taki zakup. Jak dobrać majtki do sylwetki?

- Powinniśmy kierować się obwodem talii, to jest jedyna zmienna, która warunkuje odpowiedni rozmiar. Nie mierzymy bioder, tylko talię. Sprawdzamy siatkę rozmiarową dostępną na stronie online i wtedy weryfikujemy - tłumaczy stylistka. - Bielizna powinna być wykonana z materiałów, które mają w sobie elastan - dodaje.

Jaki fason majtek wybrać?

Stylistka zaproponowała widzom różne rodzaje bielizny męskiej. Jedną z nich są bokserki z kieszonką. - Mówi się o nich tzw. slipy archaiczne, ale o wydłużonym boku, natomiast nieco krótszej nogawce - opowiada. Współczesny model slipów nie ma kieszonki, jest też głębiej wycięty

Ekspertka poleca także majtki cięte laserowo. - To bielizna klejona, preferowana dla mężczyzn aktywnie uprawiających sport, nie ma tych dodatkowych szwów - podkreśla. Na noc świetną opcją będą modele wykonane z bambusa. - Tkanina świetnie pracuje, odprowadza wilgoć, cudownie przylega do ciała - podsumowuje.

Zobacz wszystkie propozycje ekspertki w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości