Porady

Korzystasz z pralni? To nowoczesne rozwiązanie na pewno cię zainteresuje

Porady

Aktualizacja:

AirDresser to nowe urządzenie dla każdego, kto ceni sobie doskonały wygląd na co dzień. Szafa pozwala odświeżyć każdy rodzaj ubrań szybko i wygodnie w domu – wizyta w pralni będzie zbędna!

Szafa odświeżająca ubrania - co to takiego?

Nie wszystko, w czym chodzimy nawet na co dzień, da się wyprać w pralce. Wie to każda gospodyni czy gospodarz domu. Jedwab, kaszmir, wełna - to tylko niektóre z tkanin, które wymagają szczególnego traktowania. Z miłości do ulubionych garniturów czy płaszczy robisz wycieczki do pobliskiej pralni. Cierpliwie czekasz na swoją kolej i po krótszym czy dłuższym czasie ponownie możesz cieszyć się ulubioną marynarką czy jeansami. A co powiesz na „efekt pralni w domu”? Pokażemy, jak można to osiągnąć.

AirDresser to urządzenie przeznaczone do codziennego użytku w domu do ubrań, których nie pierzemy po każdorazowym użyciu (m.in. wspomniane wyżej marynarki, garnitury, płaszcze, a także sukienki i kurtki puchowe). Co ważne, proces odświeżania jest bezpieczny dla wymagających tkanin. Szafa idealnie sprawdzi się także w dezynfekcji np. pluszowych maskotek.

No ale czy taka szafa potrafi "zadomowić się" w twojej przestrzeni? Otóż tak. Elegancki, minimalistyczny, flat design idealnie wkomponuje się w zabudowę np. garderoby. Szafa nie ma wystających elementów np. uchwytów. Rozwiązania zastosowane w AirDresser zostały nagrodzone w międzynarodowym konkursie iF Design Award.

Jak działa AirDresser?

  • Odświeża - pozbywa się drobnych pyłków i kurzu z ubrań zarówno od zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony
  • Wygładza zagniecenia - para wnika głęboko w tkaniny usuwając zagniecenia
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy - skutecznie eliminuje zapachy np. po wizycie w restauracji
  • Dezynfekuje - usuwa aż do 99,9% wirusów i bakterii, 99% alergenów i szkodliwych substancji*. Skuteczność potwierdzona certyfikatami BAF oraz Intertek. Badania Uniwersytetu Koreańskiego udowodniły do 99,9% skuteczność szafy odświeżającej AirDresser w usuwaniu 3 typów wirusów:
  • Aromatyzuje - wystarczy skropić kawałek bawełnianej chusteczki ulubionymi perfumami i włożyć do specjalnej komory, aby nadać swoim ciuchom wyjątkową woń
  • Bezpiecznie suszy ubrania zarówno w procesie odświeżania, ale również te wyjęte np. z pralki. Proces suszenia jest bezpieczny dla delikatnych tkanin dzięki suszeniu w niskiej temperaturze. Dodatkowo przywraca włóknom ich naturalną strukturę.

Jak przebiega proces odświeżania?

Krok 1: Powietrze - silny podmuch powietrza Jet Air usuwa pyłki i kurz od zewnętrznej i wewnętrznej strony ubrań dzięki specjalnie zaprojektowanym wieszakom Air Hangers.

Krok 2: Para - technologia JetSteam generuję parę, która wnika głęboko w tkaniny i rozprostowuje zagniecenia, dodatkowo eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki.

Krok 3: Filtr UV - skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów z ubrań oraz wnętrza szafy.

Krok 4: Bezpieczne suszenie - delikatne nawet dla wymagających tkanin dzięki suszeniu w niskiej temperaturze.

AirDresser - skutecznie eliminuje i dezynfekuje

Jedną z najważniejszych funkcji szafy odświeżającej ubrania jest dezynfekcja. Urządzenie eliminuje:

  • 99,9% czterech typów wirusów (adenowirus, wirus grypy, koronawirus i herpeswirusy) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Uniwersytetu Koreańskiego przy użyciu programu Dezynfekcja,
  • 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus) przy użyciu programu Dezynfekcja,
  • 100% roztoczy kurzu domowego. Na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek / testów w ramach certyfikacji BAF przy użyciu programu Dezynfekcja,
  • 99% substancji szkodliwych (perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek przy użyciu cyklu normalnego. Wyniki mogą się różnić w zależności od zastosowania.

mat. prasowe

Szafa odświeżająca - również do biura i hotelu

AirDresser to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się również w naszej pracy. Szafa odświeży ubrania przed ważnym spotkaniem lub po wyjściu na służbowy lunch do restauracji. W nowoczesnych biurach taka usługa będzie miłym dodatkiem podczas wizyty gości. Efekt odświeżenia z pewnością ich zaskoczy.

Podczas służbowych delegacji często zdarza się, że oficjalny strój po wyjęciu z walizki wygląda jak prosto z kosza na bieliznę. Oczywiście prawie każdy hotel oferuje usługę pralni. Ale czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby pokój o podwyższonym standardzie miał szafę do odświeżania ubrań? W relacjach biznesowych dress code to podstawa. Szybko wygładzony i odświeżony strój to większa pewność, że sukces jest w zasięgu ręki.

AirDresser - prosta instalacja, cicha praca i zdalne sterowanie

Oprócz dbania o twoje ulubione rzeczy, szafa odświeżająca jest urządzeniem, które nie wymaga podłączenia do wody. Zatem jej instalacja jest bardzo prosta i możliwa w dowolnym miejscu. Dodatkową zaletą jest cicha praca urządzenia. Podczas procesu odświeżania w szafie nie są generowane żadne mechaniczne ruchy. Pracę wykonuje para i powietrze. Na koniec funkcja, którą posiada obecnie każdy gadżet czy rozwiązanie warte uwagi. Szafa AirDresser jest zdalnie sterowana za pomocą aplikacji SmartThings. Możesz włączyć program odświeżania ale również sprawdzić, jaki program będzie najlepszy dla Twoich ubrań.

Zobacz także:

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości