Porady

Organizer dla mężczyzny to sposób na porządek w domu. Jak zrobić go samodzielnie?

Porady

Autor:
Dagmara
Olszewska
Organizer na męskie gadżety
Dzień Dobry TVNOrganizer na męskie gadżety

Architektka porządku przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy lubią zorganizowane przestrzenie. Męski przybornik to idealny pomysł na prezent oraz zachowanie porządku. Agnieszka Witkowska radzi, jak go wykonać.

Męski organizer, co to jest?

Gdy rzeczy partnera są porozrzucane po całym mieszkaniu, gdy ciągle coś ginie i jest wieczny chaos - spokój i harmonię na nowo może przywrócić męski organizator. Możemy wykonać go w domu sami, przez co idealnie sprawdzi się jako mikołajkowy lub bożonarodzeniowy prezent. 

Agnieszka Witkowska, ekonomistka i architektka porządku pod czujnym okiem kamer Dzień Dobry TVN pokazała, jak wykonać męski organizator. Materiały, jakich będziemy potrzebować to dwa kawałki drewna, farba lub bejca, wiertarka i piła ręczna lub przecinarka. 

Jak wykonać męski organizer?

Wybrana przez nas deska będzie wyznaczała szerokość naszego organizatora. Należy na niej rozrysować wstępny plan tego, jak prezent ma wyglądać. U podstawy musimy zaznaczyć miejsce, w którym będzie podpórka, będąca jednocześnie dodatkową półeczką. Możemy wyznaczyć miejsce na powieszenie zegarka, kluczy, czy położenie telefonu.

Po zarysowaniu i wycięciu odpowiednich miejsc należy przetrzeć odpowiednio deski, by pozbyć się drzazg i przygotować organizator na malowanie. Architektka porządku, Agnieszka Witkowska proponuje pokrycie całości bejcą, która szybko schnie i dodaje szyku nawet zwykłej desce. Gdy organizator się nie klei, to oznacza, że jest gotowy do użytkowania. Taki oryginalny prezent z pewnością sprawi ogromną radość obdarowanemu i temu, kto dba porządek w swoim domu.

Jeśli nie widziałeś całego materiału, obejrzysz go na player.pl.

Organizer_1

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości