Porady

Dzień Chłopaka 2022 - życzenia i wierszyki do wysłania

Porady

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
rodzice.pl/naszemiasto.pl/weekendowo.pl
Kobieta wręczająca prezent mężczyźnie

Już dzisiaj, czyli 30 września, obchodzimy Dzień Chłopaka. Warto pamiętać o wszystkich panach - i tych młodszych i tych starszych. Sprawdź, jakie życzenia i wierszyki możesz wysłać swoim bliskim i znajomym - partnerowi, bratu, tacie, kolegom z pracy czy szkoły.

Jakie życzenia wybrać na Dzień Chłopaka?

Jakie życzenia wybrać dla chłopaka? Wszystko zależy od naszej pomysłowości oraz od tego, kim jest dla nas osoba, którą chcemy obdarować życzeniami. Inne wybierzemy dla męża, chłopaka, a jeszcze inne dla kolegi z pracy czy brata. Internet aż roi się od pomysłowych wierszyków, rymowanek i wirtualnych kartek na różne okazje. Warto jednak poświęcić nieco więcej czasu i przygotować panom coś wyjątkowego.

Jesień

Dary jesieni z ogrodu Małgosi Pieczyńskiej
Dary jesieni z ogrodu Małgosi Pieczyńskiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak przygotować samodzielnie wierszyk dla bliskiego nam chłopaka? Nie każdy z nas ma przecież talent pisarski. Można posłużyć się wierszykami z internetu, ale co jeśli chcielibyśmy coś bardziej ambitnego? Białe wiersze, czyli nierymowane, w których zawrzemy swoje uczucia będą niezwykle wartościowe - warto więc spróbować wyrazić swoje myśli. Innym sposobem jest sięgnięcie po klasyków - Miłosza, Marię Pawlikowską-Jasnorzewską czy Wisławę Szymborską.

Dzień Chłopaka 2022 - życzenia i wierszyki

Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy. Tego Ci dzisiaj życzę.

Z okazji tego dnia niezwykłego, Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego, Humoru radosnego I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.

Dzień chłopaka jest raz w roku, ciesz się, że to właśnie dziś - obiboku, radości, szczęścia życzę Ci i abyś zdrowy zawsze był!

Przyjmij życzenia chłopie kochany W dniu Twojego Święta od znajomej damy, Niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia I niech realne staną się pragnienia.

Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatków życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

Z okazji święta wszystkich chłopaków Każda dziewczyna dziś im życzy wiele radości i szczęścia i samej życia słodyczy.

Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku. Tyle słońca bez cienia goryczy, ktoś, kto o Tobie pamięta, serdecznie Ci życzy.

Uwielbiam Twoją słodką buzię, Ty kochany mój łobuzie, I serduszko Twe gorące, W Dzień Chłopaka ślę całusów tysiące!

Z okazji dnia chłopaka życzę Ci dużo szczęścia! Bądź zdrowy i wiecznie zakochany. Kochaj całym sercem i bądź kochany!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: rodzice.pl/naszemiasto.pl/weekendowo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Damir Khabirov/Getty Images

Pozostałe wiadomości