Styl życia

Planujesz wieczór z filmami lub muzyką? Zadbaj o dźwięk o najwyższej jakości

Styl życia

Projekt bez tytułu (82).jpg (2)

Film, gra, a może muzyka? Ty wybieraj, jak chcesz spędzisz wolny wieczór. Przy okazji sprawdź najnowsze technologie stworzone nie tylko dla domatorów. JBL Bar 5.0 Multibeam pozwala doświadczyć przestrzennego, otaczającego dźwięku 3D w domowym zaciszu.

W ostatnich miesiącach więcej czasu spędzamy w domu. Do łask wróciły więc takie rozrywki jak wspólne seanse filmowe przed telewizorem lub gry wideo. Spotkanie z ulubionymi bohaterami może być jeszcze bardziej realistyczne dzięki rewelacyjnemu połączeniu technologii JBL MultiBeam™ oraz dźwięku Virtual Dolby Atmos®. Dźwięki otoczą cię z każdej strony i wcale nie będziesz potrzebował do tego rozstawionych po całym mieszkaniu głośników. Nowy soundbar od JBL oferuje też technologie Chromecast built-in™, AirPlay oraz Alexa Multi-Room Music (MRM), które ułatwiają strumieniowe przesyłanie muzyki oraz umożliwiają cieszenia się wysokiej jakości dźwiękiem w kilku pokojach jednocześnie, w połączeniu z innymi głośnikami posiadającymi technologię Chromecast built-in™. Dzięki łączu Bluetooth nie musisz ograniczać się do telewizora. Muzyki posłuchasz również ze smartfona lub tabletu.

Wybór nagłośnienia do domu

Porozmawiajmy o designie. Głośnik JBL Bar 5.0 MultiBeam za sprawą atrakcyjnego wzoru maskownicy i metalowego wykończenia wpasuje się w każdy wystrój wnętrz, od rustykalnego po skandynawski. Co ważne, soundbar jest kompaktowy i łatwy w obsłudze – można nim sterować przy pomocy posiadanego pilota TV lub intuicyjnie działającego pilota dołączonego do zestawu. Jeśli masz w domu urządzenie z obsługą Alexa lub Siri, możesz dodatkowo włączyć sterowanie głosowe. To proste!

Sprzęt, który podkręci dźwięk

Wbudowany moduł Virtual Dolby Atmos® gwarantuje najwyższy poziom wrażeń podczas oglądania filmów lub grania w gry wideo. Technologia JBL MultiBeam™ tworzy z kolei szeroką scenę dźwiękową poprzez emitowanie go we wszystkich zakątkach pomieszczenia. Od teraz usłyszysz każdy szczegół ulubionych utworów muzycznych, filmów, seriali telewizyjnych i gier bez konieczności używania kilku głośników. Możesz skalibrować swój soundbar pod kątem najlepszego efektu dźwięku przestrzennego w oparciu o rozkład i umeblowanie pokoju. Wrażenia podkreślą głębokie, mocne basy za sprawą wbudowanych czterech radiatorów pasywnych.

Zawartość zestawu:

  • 1 soundbar
  • Pilot zdalnego sterowania z dwiema bateriami
  • Kable zasilające (ilość zależna od regionu)
  • 1 przewód HDMI
  • 2 uchwyty w kształcie litery L do montażu ściennego z śrubami
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
  • Karta charakterystyki

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości