Styl życia

Bajkowy świat baniek mydlanych. "Ludzie mówią, że przeniosłam ich w krainę dzieciństwa"

Styl życia

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Bajkowy świat baniek mydlanych
Bajkowy świat baniek mydlanych Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Katarzyna Szczech swoją karierę zawodową rozpoczynała jako animatorka dziecięca. Od kilku lat jest artystką bańkową. Dlaczego zdecydowała się na zmianę drogi zawodowej? Czy pokazy puszczania baniek to atrakcja tylko dla dzieci? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Bajkowy świat baniek mydlanych

Katarzyna Szczech jest artystką bańkową. Zajmuje się tym od trzech lat. - Rozpoczynałam [...] od animacji dla dzieci. Prowadziłam firmę 9 lat, ale te animacje stały się dla mnie nużące. [...] Doszłam do wniosku, że potrzebuję czegoś więcej. Po rozmowie z moją koleżanką Magdą usłyszałam takie zdanie, że: "może czas zamknąć pewne drzwi i otworzyć nowe". Nienawidzę wychodzić ze strefy komfortu, ale zrobiłam to, podjęłam to ryzyko i weszłam w bańki, jak to się mówi - opowiadała w Dzień Dobry TVN Katarzyna Szczech, artystka bańkowa.

Pani Kasia wyznała, że przygodę z puszczaniem baniek zaczęła od oglądania filmików w internecie. - [...] Na początku filmiki wystarczały, natomiast potem okazało się, że potrzebuję czegoś więcej. Zaczęłam wyjeżdżać na szkolenia. Niestety takich szkoleń nie ma w Polsce, więc musiałam wyjeżdżać za granicę. Są to dość spore koszty. [...] - mówiła artystka.

Kto ogląda pokazy?

Warto zaznaczyć, że pokazy bańkowe to atrakcja nie tylko dla dzieci. - Robię pokazy baniek mydlanych także dla dorosłych. Mam trzy [...] pokazy dla dorosłych. To jest taki najbardziej romantyczny, bardzo skrócony, który widzieliście (artystka przed rozmową z prowadzącymi pokazała próbkę swoich możliwości). Najczęściej jest wybierany przez młode pary na weselu. Jestem jako prezent dla pary młodej od rodziców. Najbardziej spektakularna dla państwa młodych jest przysięga z ogniem na dłoni - mówiła.

Artystka dodała, że jej występy budzą ogromne emocje. - Po imprezach, eventach dla dorosłych, nie spodziewałam się, że odbiór będzie taki, ale podchodzą do mnie osoby starsze, w naszym wieku, które są wzruszone, mówią, że przeniosłam je w krainę dzieciństwa, że to jest coś pięknego, coś cudownego [...] - mówiła.

Warto dodać, że pani Kasia zdecydowała się też wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Artystka wystawiła na aukcję jeden ze swoich pokazów. - Wiem, co to znaczy mieć w rodzinie osobę niewidomą. Wygląda to w ten sposób, że moja babcia nie widziała. I ja wiem, że ona patrzy na mnie z nieba i jest dumna z tego, co ja robię. Dlatego chciałabym Państwa bardzo prosić - licytujcie - mówiła wzruszona.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na Instagramie artystki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości