Styl życia

Pokazała mężowi, jak to jest być w ciąży. Wykonanie prostych czynności sprawiło mu niemały kłopot

Styl życia

Autor:
Justyna
Piąsta
Ciężarna kobieta

Tylko kobiety w zaawansowanej ciąży wiedzą, jak dużą trudność mogą sprawić im nawet najprostsze domowe obowiązki. Pewna tiktokerka postanowiła pokazać mężowi, z czym mierzy się na co dzień. Przywiązała mu dynię, która miała imitować duży brzuch, i kazała wykonać kilka błahych czynności. Jak sobie poradził?

Co czuje kobieta w ciąży?

Leigh i Saif są małżeństwem. Nagrywają filmy na TikToku, a ich profil obserwuje niespełna 100 tys. osób. Para przygotowuje się do narodzin dziecka, więc kwestie związane z rodzicielstwem, a także przygotowania do przyjścia na świat malucha to główne tematy, na których się obecnie skupiają.

ciąża

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Jeden z ich filmików stał się viralem i ma prawie milion wyświetleń i 400 komentarzy. Na nagraniu ciężarna Leigh pokazuje swojemu ukochanemu, jak to jest mieć duży brzuch. Przyczepiła do jego klatki piersiowej dynię i poprosiła, by zmierzył się z kilkoma zadaniami, które zwykle nikomu nie sprawiają problemu.

Mężczyzna poczuł się jak ciężarna

Saif z wielką i ciężką dynią na brzuchu musiał posprzątać podłogę przy użyciu zmiotki i szufelki. Mężczyzna już z tą, z pozoru prostą czynnością miał problem, ponieważ trudno mu było przykucnąć. Podniesienie się z łóżka również okazało się sporym wyzwaniem, nie mówiąc o goleniu nóg.

Internauci są pod wrażeniem pomysłowości małżonków, czemu dają wyraz w komentarzach.

"Ja też powinnam to zrobić mojemu mężowi", "Każda dziewczyna w ciąży powinna to pokazać swojemu chłopakowi", "Saif ma śliczny ciążowy brzuszek", "Jesteście świetną parą, macie do siebie dystans", "Przynajmniej choć przez chwilę się starał", "Bycie w ciąży nie jest łatwe. Wreszcie mężczyzna się o tym przekonał", "Wszyscy przyszli ojcowie powinni to zobaczyć" - czytamy opinie.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Oscar Wong/Getty Images

Pozostałe wiadomości