Styl życia

Jacy są nasi widzowie? Pogodni! "Staramy się dawać pozytywną energię całej Polsce"

Styl życia

Aktualizacja:

Od kilku tygodni widzowie dostarczają nam sporo energii i uśmiechu, oznaczając swoje filmiki #PogodniTVN. Dzięki temu możemy podejrzeć, co się dzieje w Waszych domach i zobaczyć, jak spędzacie czas. U rodziny Tomasza Króla z Nowego Sącza kreatywność nie ma końca. Zobaczcie.

#PogodniTVN z Nowego Sącza

Rodzina Królów to tata Tomasz, mama Aleksandra oraz Wojtuś (2,5 l.) i Maja (8 miesięcy). Mieszkają w Nowym Sączu. Teraz spędzają czas w domu, wychodzą tylko do sklepu, ale - jak zapewniają - nie nudzą się.

Spędzamy czas rodzinnie, wspólnie, wspieramy się, dużo wymyślamy zabaw i ciekawych rzeczy. Mamy ogród, więc korzystamy ze słońca

- opowiada Ola. Codziennie starają się z mężem coś tworzyć i nagrywać, żeby dostarczyć ludziom trochę uśmiechu.

Tomek na co dzień jest masażystą w SPA, ale też zajmuje się filmowaniem – robi teledyski ślubne. Obecnie na swoim facebookowym profilu codziennie zamieszcza pozytywne nagrania. Opatruje je hasztagami: #zostańwdomu, #będziedobrze i #pogodnitvn.

Staramy się dawać pozytywną energię całej Polsce. Akcja rozwinęła się dzięki ludziom, którzy przysyłają nam pozytywne komentarze

- podkreśla Tomek w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Do tej pory stworzył m.in. teledysk rodzinny, bajkę dla syna Wojtusia oraz wielki kolorowy napis na oknie swojego domu „będzie dobrze, zostań w domu”. Przeprowadził też małą domową metamorfozę, czyli ogolenie głowy i „ukrytą kamerę”, w której próbował wkręcić żonę tak, że rozbił telewizor.

Rodzinne wsparcie podczas kwarantanny

Żona Tomasza wspiera go w tej twórczości i podchodzi do tego wszystkiego z uśmiechem. Sama też bierze udział w nagraniach.

Ludziom podobają się te produkcje i czekają na następne. Autor czuje się więc zmotywowany.

Będzie się działo. Zamówiłem tło za całe 23 złote, zielone, tak że będziemy robić przeróżne rzeczy

- zapowiada Tomek Król.

#pogodniTVN - obejrzyj filmiki naszych widzów:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości