Złota karta dla graczy WOŚP. Jak ją zdobyć?

31 Finał WOŚP - Play
31 Finał WOŚP - PlayDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wystartował 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera fundusze na zakup sprzętu niezbędnego do diagnozowania sepsy - zespołu śmiertelnie niebezpiecznych objawów wynikających z zakażenia organizmu. Aktywni uczestnicy licytacji mogą wejść w posiadanie karty SIM ozdobionej 24-karatowym złotem. Jak wziąć udział w akcji?

Play gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - licytacja złotej karty

Play po raz dwunasty podjął ścisłą współpracę z fundacją Jurka Owsiaka i wspiera finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Operator telefonii komórkowej przygotował na tę okazję wiele atrakcji, które mają zachęcić Polaków do wzięcia udziału w wydarzeniu. Trwa aukcja, na której wystawiono złote karty (link TUTAJ).

- W tym roku trwa licytacja złotych kart SIM, które mają złote numery telefonów i są pozłacane prawdziwym 24-karatowym złotem - tłumaczy obecna w studiu telewizyjnym WOŚP Kasia Gandor, influencerka, popularyzatorka nauki i twarz internetowa Play.

- Poza tym w aplikacji Play24 za każde doładowanie konta, za opłacenie faktury, Play przelewa dodatkowe środki na WOŚP. Można w aplikacji sprawdzić, ile kasy już zebraliśmy - dodaje aktywistka.

31. finał WOŚP razem z Play

Licytowanie złotych kart oraz opłacanie faktur w aplikacji Play24 to nie są jedyne formy niesienia pomocy i wspierania fundacji Jurka Owsiaka. Play zadbało o to, by wieść o 31. finale rozniosła się również w sieci. Popularny operator telefonii komórkowej dał Polakom możliwość zaprojektowania własnych wirtualnych serduszek, które w postaci gifów warto ściągnąć na wybrane urządzenie lub udostępnić w social mediach. Dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób można podzielić się ze znajomymi informacją o wzięciu udziału w akcji WOŚP.

- Wszystko da się zrobić na stronie www.playdlawosp.pl. Jest tam też galeria serduszek innych osób, w tym również między innymi twórców z team Play - mówiła kilka dni temu w Dzień Dobry TVN Kasia Gandor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości