Styl życia

Karol Paciorek gra dla WOŚP. "Już teraz udało nam się zebrać ponad 470 tysięcy złotych"

Styl życia

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Od kilku lat, aby wesprzeć fundację Jurka Owsiaka wcale nie trzeba wychodzić z domu. Konto WOŚP-u możemy zasilić z pomocą aplikacji Play24. W jaki sposób? O tym opowiedział nam Karol Paciorek, twórca internetowy.

Jak Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Firma Play od dziesięciu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest i w tym roku. Jednak, aby wspieranie fundacji Jurka Owsiaka było wygodne i przede wszystkim bezpieczne Play uruchomił specjalną aplikację. Dzięki niej możemy przyłączyć się do 29. Finału WOŚP bez wychodzenia z domu.

- Każde opłacenie faktury czy doładowanie konta za pośrednictwem aplikacji Play24 to kwota przeznaczona na WOŚP. Już teraz udało nam się zebrać ponad 470 tysięcy złotych - mówił Karol Paciorek, twórca internetowy.

Ale na tym nie koniec! Firma Play prowadzi także licytację.

- Do wylicytowania są specjalne złote kart sim - dodał Karol Paciorek.

Dodatkowo cały czas można wchodzić na stronę internetową playdlawosp.pl. Znajdziemy tam nie tylko aktualną kwotę, którą udało się zebrać, ale także liczne atrakcje.

- Jest tam sporo gier i pojawi się tam jeszcze jedna niespodzianka, ale to dopiero jutro - zdradził nasz gość.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 31 stycznia tysiące wolontariuszy wyjdą na ulice Polskich (i nie tylko) miast, aby zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze z 29. finału zostaną przeznaczone na dziecięcą laryngologię, otolaryngologię, a także zakup sprzętu, który ułatwi i przyspieszy diagnostykę zmian w obrębie głowy i szyi u najmłodszych.

Za zebrane środki fundacja zamierza wyposażyć szpitale m.in. w zestawy endoskopów laryngologicznych, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory oraz polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Wyjątkowa kurtka Dzień Dobry TVN na rzecz WOŚP. Licytuj i wspieraj fundację Jurka Owsiaka

Jurek Owsiak w końcu na Instagramie. "Miło Cię tu zobaczyć"

Agata Młynarska wspiera WOŚP w Hiszpanii. "W sztabie można wylicytować oryginalne koszulki klubu Atlético Madryt"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości