Styl życia

Pani Grażyna przez 26 lat była bibliotekarką i osobą nieśmiałą. Dziś gra w teatrze z Jerzym Stuhrem. "W końcu jestem spełniona"

Styl życia

Aktualizacja:

Pani Grażyna jest przykładem, że na realizowanie swoich marzeń i pasji nigdy nie jest za późno. Nasza bohaterka przez 26 lat pracowała w szkolnej bibliotece. Kiedy przeszła na emeryturę postanowiła odmienić swoje życie. Dziś gra w serialach i w teatrze. To jej daje poczucie spełnienia.

Pasja, która odmieniła życie

Grażyna Ladra przez 26 lat pracowała w szkolnej bibliotece. Była osobą bardzo nieśmiałą.

Nawet zastępstwo i pójście do klasy to był dla mnie ogromny stres. Wystąpienia publiczne były koszmarem. Książki byłym moim światem. Liczyła się tylko rodzina i książki.

-zdradziła.

Kiedy Pani Grażyna przeszła na emeryturę rozpoczęła nowe życie. Jak przyznaje, jest teraz osobą spełnioną i szczęśliwą.

Pewnego razu, kiedy robiła zakupy podszedł do niej nieznany mężczyzna i zaproponował udział w castingu. Pani Grażyna początkowo nie potraktowała jego propozycji poważnie.

Kiedy wracałam z zakupów ten pan ponownie do mnie podszedł i jeszcze bardziej zachęcał. Postanowiłam spróbować swoich sił i odegrałam scenkę jak potrafiłam najlepiej.

Jej bliscy początkowo nie wierzyli, że Pani Grażyna odnajdzie się na scenie. Wiedzieli, że jest bardzo nieśmiała i nie lubi występować publicznie. Jak teraz przyznają bardzo się mylili w swojej ocenie.

Grażyna się przeobraża. Jest coraz bardziej świadoma swojego ciała. Jest zachwycająca, nie do poznania.

- zdradziła Lidia Piórkowska, przyjaciółka Pani Grażyny.

Teraz jestem silniejsza. Nabrałam w wiary i pewności siebie. Zagrałam między innymi w „Szpitalu”, „W 11”. Później pojawił się teatr. Obecnie gram w spektaklu z Jerzym Stuhrem.

Piotr Lidra choć początkowo odradzał jej aktorstwo, to obecnie jest ze swojej żony niesłychanie dumny i wspiera żonę w jej kolejnych aktorskich projektach.

Zobacz też:

Jak zostać aktorem-amatorem? Kim są gwiazdy paradokumentów?

Dyplom pomaga w karierze aktorskiej? A może przeszkadza?

Maciej Musiał i Maciej Musiałowski. Łączy ich nie tylko aktorska pasja!

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości