Styl życia

Oficjalnie otworzyliśmy świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN. Jakie atrakcje czekają na Was w Muszynie?

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Odwiedź miasteczko świąteczne!
Odwiedź miasteczko świąteczne!Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Ewa Drzyzga i Piotr Wojtasik otworzyli w Muszynie świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN. Po raz kolejny wyruszyliśmy w trasę po Polsce, a zaczęło się śpiewająco i tanecznie. Co jeszcze wydarzyło się na tym niezwykłym jarmarku?

Świąteczne miasteczko w Muszynie

W Muszynie rozpoczął się jarmark bożonarodzeniowy, na którym otworzyliśmy również świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN. Oprócz, oczywiście świetniej zabawy, postanowiliśmy naszych gości rozpieścić także kulinarnie.

- Tutaj mamy pstrąga z lokalnego potoku, z Popradu. Będzie też żurek dla morsów - powiedział Piotr Pacioch w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Piotrem Wojtasikiem.

Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci, które w licznym gronie wykonywały ozdoby choinkowe razem z panią Anią, która nie tylko jest nauczycielką historii i nauczania początkowego, ale także strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Muszynie.

- Dzieci na rozgrzewkę zrobiły sobie kartki świąteczne, zaczęliśmy od czegoś prostszego. Natomiast dzisiaj będziemy się skupiać na włóczce i na wykorzystaniu kartonu. Będziemy robili z włóczki i z kartonu wieńce na choinkę i czapeczki na choinkę - powiedziała nauczycielka.

Aktywnie w Muszynie

W świątecznym miasteczku Dzień Dobry TVN w Muszynie nie zabrakło również zimowych aktywności takich, jak na przykład jazda na sankach.

- Sanki są dla każdego, zjeżdżają dzieci, zjeżdżają dorośli, zjeżdżają seniorzy, nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych. Można zjechać 60 km/h, ale mamy hamulec bezpieczeństwa, także można sobie tą prędkością dowolnie sterować, my nie ograniczamy niczego - tłumaczyli goście.

Na trasę wyjeżdża się specjalnymi pojazdami, a ma ona dwa kilometry. Można też z mniejszą prędkością i po płaskiej powierzchni poruszać się na nartach biegowych.

- Żeby nie obrosnąć tłuszczykiem wybór nart biegowych był naturalny. Mamy za dużo śniegu, więc na rowerze nie bardzo - powiedział pan Jacek.

Okazuje się, że to bardzo bezpieczny sport. Dodatkowo w trakcie poruszania się na nartach biegowych wzmacniamy ręce, nogi, brzuch, grzbiet.

Jarmark świąteczny z „Dzień Dobry TVN”
Jarmark świąteczny z „Dzień Dobry TVN” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości