Styl życia

200 tysięcy marzeń nad Warszawą. Katalog Marzeń świętował okrągłe zamówienie

Styl życia

Aktualizacja:
spons

Awionetkę z kolorowym napisem „200 TYSIĘCY MARZEŃ” mogliśmy podziwiać nad stolicą. Baner był dobrze widoczny dla osób, które przebywały nad Wisłą. Za akcją stoi Katalog Marzeń - serwis z prezentami w formie przeżyć. Zobacz, o co w niej chodziło.

W ubiegłą sobotę i niedzielę (19-20.06.2021) nad Warszawą mogliśmy podziwiać awionetkę z kolorowym napisem „200 TYSIĘCY MARZEŃ”. Samolot latał nad Wisłą, od Mostu Grota do Mostu Świętokrzyskiego, dlatego baner był dobrze widoczny dla osób, które w tym czasie przebywały nad Wisłą. O co chodziło? Katalog Marzeń biegnie z wyjaśnieniami.

200 tysięcy marzeń za samolotem nad Warszawą – o co chodziło?

W Katalogu Marzeń czekaliśmy na ten dzień, jakbyśmy siedzieli na szpilkach. Kto to będzie?Co to będzie? Komu będziemy mogli złożyć gratulacje? I… pierwszego czerwca udało się! W naszym serwisie wpadło 200 000 zamówienie. Jesteśmy ekspertami od spełniania marzeń i prezentowych wyborów, jednak to zamówienie spełniło również nasze własne marzenie. Jeden z naszych klientów zamówił atrakcję „Poznaj Motocross w Warszawie, dla dziecka” i tym samym dobił do okrągłej liczby zamówień. Z radością podwoiliśmy więc wartość tego prezentowego vouchera. Stwierdziliśmy, że 200-tysięczne zamówienie zasługuje na większą celebrację. Po małej burzy mózgów postanowiliśmy, że cała Warszawa niedługo dowie się o naszym jubileuszu!

mat. prasowe

Z okazji spełnienia 200 000 marzeń na warszawskim niebie w ubiegły weekend pojawił się samolot. Za nim - nasze kolorowe hasło, które obwieszczało dobrą nowinę. Spełniliśmy 200 000 marzeń i jesteśmy z tego dumni! 19 i 20 czerwca każdy, kto w okolicach Wisły podniósł wysoko głowę, mógł zobaczyć nasz baner z napisem „200 TYSIĘCY MARZEŃ”.

Weź udział w konkursie i wygraj skok ze spadochronem, lot balonem lub Jazdę Lamborghini

Spokojnie, jeśli nie miałeś okazji zobaczyć naszego lotniczego hasła, nic straconego. Do 30 czerwca możesz celebrować z nami okrągłą liczbę zamówień. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto mieć marzenia?”. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona emocjonującą atrakcją: jazdą Lamborghini, lotem balonem lub skokiem ze spadochronem.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca czerwca na stronie: https://www.200tysiecymarzen.pl/

mat. prasowe

200 000 marzeń przez ponad 11 lat Katalogu Marzeń

Okrągłe zamówienie zbiegło się z czasem z naszymi urodzinami. W ubiegłym roku świętowaliśmy dekadę firmy, w tym roku świętujemy 11. rok powstania Katalogu Marzeń. Jako eksperci od wywoływania uśmiechu na twarzy naszych klientów, przygotowaliśmy urodzinową zniżkę. Przy finalizacji zakupu swojego marzenia nie zapomnij wpisać specjalnego kodu: 11LAT i ciesz się urodzinowym rabatem.

Dziękujemy naszym Marzycielom za zaufanie i życzymy wszystkiego spełnionego!

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości