Styl życia

Niespodzianka dla widzów Dzień Dobry TVN. Nawet ekipa myślała, że kamery są wyłączone

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Końcówka programu
Końcówka programu Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik przygotowali dla widzów Dzień Dobry TVN małą niespodziankę. Tuż po muzycznym występie prezenterzy postanowili pozostać na wizji i pokazać backstage z planu. - Nagrywamy cały czas? - pytał rozbawiony kucharz Jan Kuroń.

Zakończenie programu Dzień Dobry TVN

Prowadzący Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik to para profesjonalistów, którzy tworzą zgrany i świetnie przygotowany do swojej pracy duet. Nawet w kryzysowych i niespodziewanych sytuacjach potrafią zachować zimną krew i sprostać wyzwaniom.

Tym razem to jednak oni przygotowali niespodziankę dla widzów programu. Tuż po muzycznym występie Carli Fernandes Anna i Andrzej ponownie pojawi się na ekranie. - Taka niespodzianka, bonusik mały. Już się chcieli Państwo z nami pożegnać - mówiła Anna. - A nie, nie - dodał Andrzej.

Niespodzianka dla widzów programu

- My prowadzimy wszystkie koncerty świata, również po Dzień Dobry TVN - śmiała się prezenterka. Duet zaprosił widzów na małą relację z kuchni, w której rozpoczęła się degustacja potraw przygotowanych wcześniej przez kucharza Jana Kuronia. Zaskoczenia nie ukrywał sam autor potraw.

- Nagrywamy cały czas? - zapytał rozbawiony. - Taki mały backstage. Jesteśmy na antenie - odpowiedziała prezenterka. W tle można również było zobaczyć ekipę na co dzień pracującą za kamerami programu Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości