Styl życia

Niebawem premiera trzeciej serii "Down the road". Kim są jej bohaterowie?

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch

Na premierowe odcinki "Down the road" z niecierpliwości czekali wszyscy fani. Już 26 września w serwisie Player.pl oraz 3 października na antenie TTV zadebiutuje trzeci sezon programu. Jesteście ciekawi, kim są uczestnicy? Zobaczcie, z kim Przemek Kossakowski wybrał się do Turcji.

Program "Down the road 3"

Program "Down the road" to historia młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez szlaki orientalnej Turcji. Po raz pierwszy pojawią się także dość zróżnicowani uczestnicy. Jak się okazuje, widzowie będą mogli poznać bliżej losy: pary Agnieszki i Tomka, 44-letniego Pawła czy 22-letniej Pauliny. W zespole znalazła się również trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Co wiemy o uczestnikach?

Paulina – to najmłodsza uczestniczka. 22-latka urodziła się w Walentynki, a jej pasją jest taniec i śpiew. Nic dziwnego, że marzy o tym, aby zostać gwiazdą. W programie dała także ekipie lekcję stylu, klasy i opanowania w każdej sytuacji. Daria bardzo szybko została okrzykniętą nową Szefową zespołu w trasie. Ma 38 lat, jest silną, samodzielną i niezależną kobietą. Agnieszka to wrażliwa dusza. Ma 23 lata, a od dziesięciu jest w związku z Tomkiem, którego widzowie również poznają w programie. Na co dzień jest sportsmenką - uprawia lekkoatletykę i narciarstwo alpejskie z wielkimi sukcesami.

Bartek ma 28 lat i duszę artysty. Kocha poezję, sporo czyta, a swoimi przemyśleniami i refleksjami nie raz zaskoczy widzów "Down the road"! Paweł ma 44 lata. Interesuje się sportem, historią i wszystkim, co wiąże się z rycerstwem. Co więcej, przyznaje, że jest fanem wszystkich kobiet. Tomek ma 21 lat, uwielbia sport, a przyszłości chciałby zostać… stolarzem. Chłopak ma także swój zestaw barmański, którym sprawnie się posługuje! W programie swoją przygodę życia przeżyje u boku Agnieszki, z którą tworzy parę od 10 lat. Przemek ma 29 lat i na co dzień pracuje w przedszkolu integracyjnym. Poza tym jest muzykiem. Ma nawet własny zespół, który nazywa się "Piona". W programie chce przeżyć przygodę i odnaleźć miłość życia.

"Down the road 3" – gdzie oglądać?

Program "Down The Road 3" zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki dostępne również będą od 26 września w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo:

15 lat programu Kuby Wojewódzkiego w TVN! Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości