Styl życia

Szukasz pomysłu na szybki, zdrowy i smaczny obiad? Potrzebny Ci będzie niezwykły pomocnik

Styl życia

Multicooker ciśnieniowy Phillips

Gotowanie dla najbliższych, jak i to związane z przyjmowaniem gości to przyjemna, choć bardzo czasochłonna czynność. Żeby wszystko szło zgodnie z założeniami warto mądrze zaplanować swoją pracę, najlepiej z urządzeniami SMART. Dzięki nim nawet najbardziej czasochłonne potrawy przygotujesz w zaledwie chwilę.

Multicooker ciśnienowy Phillips – pyszne jedzenie w mgnieniu oka

Nie ma się co oszukiwać, nastały takie czasy, że zarówno od nas, jak i od urządzeń, którymi się otaczamy wymagamy jednego – wielofunkcyjności i dostosowywania się do sytuacji. Taki właśnie jest Multicooker ciśnieniowy marki Phillips. To urządzenie, które pomoże ci przygotować najlepsze zupy, gulasze czy dania mięsne, a to wszystko w mniej niż pół godziny. Jak to możliwe? Wszystko dzięki wyjątkowej Technologii Rapid Pressure Release, która pozwala skrócić czas gotowania nawet o 50% w porównaniu do tradycyjnej kuchenki. Czy można chcieć czegoś więcej niż oszczędność czasu? Zdecydowanie tak! W kuchni liczy się przecież smak, a ten z Systemem Taste Control, który zapewnia optymalne ciśnienie i temperaturę, zawsze pieści zmysły delikatnym i soczystym mięsem (a w Multicookerze ciśnieniowym możesz przygotować aż 5 jego rodzajów: wołowinę, jagnięcinę, kurczaka, kaczkę, a nawet ryby).  

Oczywiście to niejedyne funkcje urządzenia od Phillipsa. Z jego pomocą możesz także gotować na parze, wykorzystać go do wolnego gotowania albo skorzystać z innego z 35 programów ze wstępnymi ustawieniami gotowania. Dodajmy do tego rodzinny rozmiar pojemnika, w którym przygotujesz nawet 5 litrów zupy dla swoich bliskich i mamy urządzenie kompletne.

Nie masz pomysłu na obiad? Skorzystaj z NutriU

Jak często brakuje ci inspiracji, kiedy zastanawiasz się, co podać swoim bliskim? Z aplikacją NutriU szybko zapomnisz o tym problemie. Czeka tam na ciebie wiele fantastycznych przepisów, a wraz z nimi wskazówek i rekomendacji zarówno szefów kuchni, jak i innych użytkowników aplikacji. Nie odkryłaś jeszcze swojego kulinarnego talentu? Spokojnie. NutriU poprowadzi cię przez proces gotowania za rękę, krok po kroku wyświetlając instrukcje na ekranie twojego smartfona. Dzięki temu twoi bliscy będą mogli delektować się wyjątkowym smakiem przygotowanych przez ciebie potraw. Co więcej – w aplikacji możesz także publikować własne przepisy, zdjęcia i wskazówki – poczuj się jak światowej sławy szef kuchni i dziel się swoją wiedzą z innymi.

Czy gotowanie mogłoby być prostsze? Zdecydowanie nie. Multicooker ciśnienowy Phillips to połączenie świetnego designu, oszczędności czasu związanego z przygotowaniem posiłku oraz pełnej inspiracji aplikacji, która sprawi, że nie tylko potwierdzisz swoje umiejętności kulinarne, ale także na zawsze pożegnasz monotonne posiłki.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości