Styl życia

To oni dbają o bezpieczeństwo pieniędzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Styl życia

Aktualizacja:

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję Jurka Owsiaka angażuje się cały świat. Swojego wsparcia udzielają także instytucje finansowe, które dbają o bezpieczeństwo pieniędzy i powielają wpłacone środki. Jak pomaga mBank?

Finanse Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i mBank

mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od kilku lat. 29. Finał jest już czwartym, w którym bank i jego klienci przyłączają się do szlachetnej akcji Jurka Owsiaka. Okazuje się, że posiadacze kont w mBanku przez cały rok mają możliwość dokonywania regularnych wpłat na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. W 2020 r. wpłacono już ponad 1 200 000 zł! Pieniądze można przekazać za pośrednictwem aplikacji mobilnej, logując się do konta internetowego lub przez terminal w placówce mBanku.

- Abu dodatkowo zmobilizować naszych klientów, przez 20 dni, aż do dnia finału, każde pierwsze 100 wpłat naszych klientów będzie dodatkowo wsparte 1000 zł, które bank wpłaci na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - powiedział pan Cezary z mBanku.

Jurek Owsiak osobiście zaprojektował kartę płatniczą mBanku z motywem 29. Finału WOŚP. Klienci mogą ją zamówić, ale uwaga - ich ilość jest limitowana.

29. Finał WOŚP - bezpieczeństwo pieniędzy

Podczas otwarcia 29. Finału WOŚP Jurek Owsiak przekazał informację, że zebrano już blisko 43 mln zł. - O bezpieczeństwo tych pieniędzy dba mBank - powiedział szef WOŚP. Wyjaśnił także kto i w jaki sposób będzie zbiera fundusze na rzecz laryngologii dziecięcej. Chętni mogą wpłacać pieniądze m.in. dzięki terminalom, które są rozlokowane nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, na Cyprze, w Holandii i Irlandii. Środki finansowe można wrzucać także do puszek. Szef WOŚP wyjaśnił, że każdy wolontariusz posiada identyfikator z hologramem oraz numerem, który umieszczony jest także na puszce.

- Pamiętajcie, że są także e-skarbonki. One funkcjonują przez cały czas - tak, jak nigdy - powiedział Jurek Owsiak.

Zobacz też:

Kolacja z Alicją Majewską i Andrzejem Piasecznym do wylicytowania na aukcji WOŚP. Kto będzie gotował?

Agata Młynarska wspiera WOŚP w Hiszpanii. "W sztabie można wylicytować oryginalne koszulki klubu Atlético Madryt"

Cheerleaderki wspierają WOŚP. "Do wylicytowania jest nie tylko trening, ale też pompony"

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości