Styl życia

Ten brunet to "najseksowniejszy kapitan świata". Jego zdjęcia podbijają media społecznościowe

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Capchure/GettyImagesStatek

Jego media społecznościowe obserwuje ponad 400 tysięcy internautów, a do zdjęć wdychają miliony kobiet. Jest przystojny, dobrze zbudowany, a do tego jest kapitanem statku. Maurice Laaß podbija Instagrama. Zobaczcie te zdjęcia!

Maurice Laaß - przystojny kapitan z Instagrama

Maurice Laaß ma w mediach społecznościach sporą rzeszę fanów z całego świata. Nic dziwnego, wyrzeźbiona sylwetka, piękny, biały uśmiech, niebieskie oczy i mundur robią wrażenie. Kim jest tajemniczy mężczyzna? To pochodzący z Niemiec porucznik marynarki wojennej. Jak się okazuje, pasję do pływania odziedziczył po dziadku, z którym od najmłodszych lat sklejał modele okrętów.

Obecnie praca pozwala mu nie tylko realizować hobby, ale także umożliwia zwiedzanie świata, co widać na Instagramie. Na profilu zobaczyć możemy kadry z najpiękniejszy i najbardziej egzotycznych miejsc na świecie.

Kapitan i jego wybranka

Choć do kapitana wzdycha wiele kobiet, ten otwarcie mówi, że znalazł już wybrankę serca. Jego partnerką jest Madeleine Schneider-Weiffenbach. Parę połączyły wspólne zainteresowania do podróży. Zakochani wspólnie więc zwiedzają świat, a swoją miłością dzielą się mediach społecznościowych. Pod jednym ze zdjęć przystojny kapitan tak napisał o swoim uczuciu do ukochanej:

Jesteś dowodem na to, że miłość można znaleźć zawsze i wszędzie. Z tobą czuję się kompletny

Zobacz wideo:

Czy istnieje syndrom siódmego roku w związku?
Czy istnieje syndrom siódmego roku w związku?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Capchure/GettyImages

Pozostałe wiadomości