Styl życia

Materace Hilding dla każdego, by twój poranek naprawdę zaczynał się od "dzień dobry"

Styl życia

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Materace Hilding

Dobry sen przekłada się na jakość naszej ogólnej kondycji i samopoczucia każdego dnia. Warto wstać rano z uśmiechem na ustach i pełnią sił i radości powitać nowy dzień. Dlatego właśnie idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji materac pozwoli na piękny początek dnia i rozpoczęcie kolejnej przygody. Z materacami marki Hilding zadbasz o piękny sen i dobre zdrowie. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy

O marce

Przedsiębiorstwo Hilding oferuje materace wysokiej jakości nieprzerwanie od 1939 roku, zyskując coraz większą popularność oraz uznanie. Cała historia rozpoczyna się w małym warsztacie na południu Szwecji. Dziś marka jest pionierem w świecie materacy i innego wyposażenia sypialnianego. Ich produkty są dostępne w tysiącach sklepów rozsianych po całym świecie. Można je określić trzema słowami: ergonomia, higiena oraz wytrzymałość. 

Dostępne rodzaje oferowanych materacy

Marka Hilding oferuje bardzo szeroki asortyment materacy. Wśród dostępnych produktów wyróżnić można: 

  • materace piankowe (termoelastyczne, lateksowe, wysokoelastycznej),
  • materace sprężynowe (kieszeniowe, multipocket, pocket plus),
  • materace hybrydowe,
  • materace młodzieżowe,
  • materace dziecięce,
  • materace nawierzchniowe, 
  • linia materacy z potwierdzonymi certyfikatami wyrobów medycznych.

Już na pierwszy rzut oka widać, że każdy z nas, niezależnej od swoich indywidualnych preferencji i upodobań, będzie w stanie wybrać materac swoich marzeń i zaczynać swój poranek od prawdziwego " dzień dobry".

Materace piankowe 

Pianki to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się surowców na rynku materacy. Ich największą zaletą jest wysoki poziom elastyczności. Co więcej, pianka idealnie umie dostosować się do kształtu ciała swojego użytkownika, dzięki czemu sprosta najsurowszym wymaganiom. Co więcej, pianka jest niezwykle lekkim surowcem, co znacznie ułatwia pielęgnację czy transport materacy. Materace piankowe Hilding dzięki temu że są wysoce elastyczne idealnie wpasują się do kształtu ciała pod wpływem ciepła wydalanego z organizmu. 

Materac sprężynowy

To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodny komfortowy i zdrowy sen. Największą zaletą materacy sprężynowych jest ich wysoka elastyczność punktowa dzięki niezależnemu funkcjonowaniu każdej ze sprężyn. Marka Hilding produkuje materace na sprężynach kieszeniowych, Multipocket, bonnelowych oraz innowacyjnej sprężenie typu InterActive. 

Materace hybrydowe

To pozycja dla zdecydowanie najbardziej wymagających klientów. Jest to złączenie zalet materacy piankowych oraz sprężynowych. Jeśli więc nie potrafimy się zdecydować, czy lepszy będzie dla nas materac z pianką czy że sprężynami, zdecydujmy się na materac hybrydowy, a z pewnością będziemy zadowoleni. 

Materace dziecięce i młodzieżowe

Dzieci oraz młodzież mają swoje indywidualne wymagania. W związku z ciągłym wzrostem, odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas snu jest niesłychanie ważna kwestią. Pomimo tego, że zaspokojenie gustu dzieci i młodzieży bywa sprawą szalenie trudną, warto zagwarantować im zdrową i komfortową regenerację organizmu każdej nocy. Co więcej, marka Hilding oferuje designerskie pokrowce na materace, które dają możliwość stworzenia ciekawych aranżacji. 

Wyroby medyczne 

To linia, która przeszła szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań. Stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy mają szczególne potrzeby - seniorzy, osoby po wypadkach lub unieruchomione z powodu przewlekłych chorób. Materace medyczne marki Hilding wykazują właściwości przeciwodleżynowe, wspomagają proces rehabilitacji wad postawy. To pięć nowoczesnych modeli, dzięki którym nawet podczas bólu i choroby można zafundować sobie wyjątkowo komfortowy sen. 

Szeroka dostępność materacy Hilding na rynku

  Jak widać, oferta przedsiębiorstwa Hilding jest tak bogata i różnorodna, że bez najmniejszego problemu spełni najróżniejsze oczekiwania swoich odbiorców. Warto zapoznać się z konkretnymi modelami poszczególnych typów materacy, a dobrym do tego miejscem będzie materaceostrow.pl. To, jakiego dokonamy wyboru, jest kwestią wysoce indywidualną, jedno jest jednak pewne - będzie to trafiona inwestycja na wiele lat. Komfortowy i luksusowy sen gwarantuje nam dobre samopoczucie, wysoki poziom koncentracji, jak również niezliczone pokłady energii i sił witalnych, które pozwolą na zaczynanie każdego dnia z szerokim uśmiechem.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości