Styl życia

Babcia stworzyła ranking swoich wnuków. Nagranie robi furorę w sieci

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
edziecko.pl, tiktok.com
Dziecko trzymające za rękę babcię.

Dziadkowie zwykle darzą swoje wnuki bezgraniczną miłością. Nie oznacza to jednak, że ich podejście do młodego pokolenia jest całkowicie bezkrytyczne. Pewna babcia z New Jersey postanowiła dać swoim wnukom do zrozumienia, że na uznanie bliskich trzeba sobie zasłużyć. Staruszka stworzyła ranking, który pokazuje, kto ma prawo uważać się za jej ulubieńca, a kto jest daleki od ideału.

Mary La Morte i ranking jej wnuków

Relacja z wnukami przeważnie pozostaje wolna od problemów wychowawczych i obowiązków. Warto jednak pamiętać o tym, że nie wszyscy dziadkowie chcą być uosobieniem pobłażliwości. Najlepszym tego dowodem jest ranking stworzony przez mieszkankę stanu New Jersey w USA, Mary La Morte. Rezolutna babcia na bieżąco poddaje ocenie zachowanie swoich wnuków, a wyniki swoich analiz umieszcza na specjalnej tablicy. Dzięki temu wiadomo, kto zasłużył sobie na miano jej ulubieńca.

Co można wyczytać z naszych genów?

Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?
Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Ocenia nas od 1 do 10 (...). Obecnie jestem na miejscu nr 4, to najwyższa pozycja, na której dotąd byłem - doniósł na TikToku jeden z wnuków pomysłowej seniorki, Dan La Morte.

Babciny ranking bije rekordy popularności w sieci

Filmik prezentujący nietypowy ranking doczekał się blisko 4 mln odsłon. Niewykluczone, że dzięki niemu niejedna babcia zacznie rozliczać swoje wnuki z rozmaitych przewinień, ale i sukcesów. Dan La Morte zajął ostatnie miejsce w zestawieniu po tym, jak zrobił sobie nowy tatuaż. Chwilę później trafił jednak na podium - wszystko to za sprawą bijącego rekordy popularności nagrania.

- Babcia jest podekscytowana tym, że jestem gwiazdą Internetu. Dzień po tym, jak filmik na Tik Toku stał się viralem, poszła do fryzjera i kosmetyczki, żeby zrobić sobie włosy i paznokcie - zdradził użytkownik modnej aplikacji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: edziecko.pl, tiktok.com

Źródło zdjęcia głównego: Maskot/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości