Styl życia

Szukasz pomysłu na wieczorny odpoczynek? Zrelaksuj się przy ulubionym serialu. Wygraj podwójny dostęp do Playera od Kinder Bueno Mini

Styl życia

O tym, że największe hity TVN można obejrzeć w Internecie, nie trzeba już nikomu przypominać. Jeśli nie możesz się doczekać najnowszych odcinków ulubionych serii, znajdziesz je przedpremierowo na player.pl, a teraz - dzięki Kinder Bueno Mini - możesz wygrać dostęp do platformy na cały rok. Sprawdź, jak zorganizować wyjątkowy, słodki seans. I pamiętaj – przyjemności najlepiej smakują, jeśli się je z kimś dzieli.

Konkurs: Bueno wieczór z przyjaciółmi

Kinder Bueno Mini i Player wiedząc, jak ważny jest relaks w gronie bliskich i przyjaciół, przygotowali konkurs „Spędzaj czas z TVN”, w którym do wygrania są roczne dostępy do pakietu Player (bez reklam) + Kanały TV. Przyjemnymi chwilami warto się dzielić, dlatego pakiet dostępu jest podwójny, możesz więc podarować go bliskiej Ci osobie. Dodatkowo 10 osób w każdym etapie otrzyma paczki ze słodyczami Kinder Bueno oraz eleganckimi notesami w twardej oprawie!

Skoro wiemy już, jaka jest nagroda, warto wspomnieć o tym, co trzeba zrobić, żeby ją wygrać. Zadanie konkursowe jest bardzo proste, wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Bueno wieczór, który dzielisz z przyjaciółmi i paczką Kinder Bueno Mini. Opisz jak wygląda Wasz idealny wspólny czas pełen przyjemności.

Twoja odpowiedź może mieć maksymalnie 600 znaków ze spacjami – umieść ją w formularzu konkursowym we wskazanym miejscu i upewnij się, że wszystkie okienka zgód są zaznaczone. Pamiętaj, żeby sprawdzić swoją skrzynkę mailową także po zakończeniu konkursu – to tam zostanie przesłany dostęp do Playera, jeśli uda Ci się go wygrać.

Nagrody będą przyznawane w dwóch dwutygodniowych edycjach (21 listopada – 4 grudnia oraz 5 – 18 grudnia). W czasie każdej tury jury konkursowe wybierze aż 100 najciekawszych odpowiedzi. Liczą się oryginalność i kreatywność. Łącznie nagrodzone zostanie 200 zgłoszeń.

Zrelaksuj się podczas wieczornego seansu

Wyczekiwane przez widzów kolejne sezony kultowych programów to niejedyne niespodzianki, które TVN i player.pl przygotowali dla widzów. Warto już teraz pomyśleć o zorganizowaniu seansu z przyjaciółmi i bliskimi tak, żeby wspólnie śledzenie losów ulubionych bohaterów czy zmagań postaci znanych ze szklanego ekranu. Pamiętaj, żeby wieczorne kino odprężało nawet bardziej i sprawiło jeszcze więcej przyjemności. Warto uzupełnić je o słodki element: Kinder Bueno Mini – wtedy relaks nabierze innego, pełnego wymiaru.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości