Styl życia

Plan na zimowy wieczór? Familijny seans filmowy! Podziel się ulubioną sceną i zgarniaj nagrody

Styl życia

Autor:
...
Familijne konkurs
mat. prasowe Familijne konkurs

Kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, jedyne, o czym myślimy, to zaszyć się z rodziną pod kocem i odpalić ulubiony film. Domowy seans familijny nie miałby jednak sensu bez ciepłej herbaty i chrupiących przekąsek. Jeśli, tak jak my, uwielbiacie takie połączenia, podzielcie się nimi, biorąc udział w konkursie. Kto wie, może w tym roku szczęście uśmiechnie się właśnie do Was.

Pomysł na zimowy wieczór

Zimno, deszczowo i ciemno. Znacie to? Tak wyglądają ostatnie tygodnie w całej Polsce. W oczekiwaniu na wiosnę zaszywamy się więc w domach i wraz z rodziną oglądamy kultowe filmy. Z pewnością każdy z Was ma swoją ulubioną produkcję, która wywołuje w Was wielkie emocje. Wzrusza, bawi lub powoduje ciarki. I choć oglądana setny raz, dalej tak samo fascynuje.

Nieodzownym elementem rodzinnych seansów są przekąski. My wybieramy te lekkie, chrupiące i idealne do dzielenia się z całą rodziną. W tym przypadku wybór pada na chrupiące wafle Familijne! Delikatne, lekkie i przepyszne. W połączeniu z gorącą herbatą smakują obłędnie.

Podziel się swoją ulubioną sceną filmową i zgarniaj nagrody!

Macie swoje ulubione sceny filmowe, które potraficie recytować na pamięć? Dobrze się składa. Marka Familijne organizuje dla wszystkich filmomaniaków konkurs Familijne Wieczory Filmowe! Tematem przewodnim są kultowe sceny kina familijnego.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić 2 dowolne opakowania wafli Familijne, zachować paragon, a na stronie konkursowej podzielić się swoją ulubioną sceną filmową. Proste? Proste! Oglądajcie filmy, chrupcie Familijne i czekajcie na informacje! Konkurs trwa od 17.01 do 31.03.2022. Wygraj jeden z 300 rocznych dostępów do player.pl i oglądaj z rodziną ulubione produkcje.

Zobacz także:

Autor: ...

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości